Železárny Velký Šenov s.r.o.Pásová ocel nachází využití v automobilovém průmyslu i při výrobě nábytku

Železárny Velký Šenov se specializují na výrobu galvanicky pokovené i nepokovené pásové oceli, která je válcována za studena. Pásová ocel nabízí použití v celé řadě odvětví spotřebního průmyslu. Pro lepší představu jmenujme například automobilový průmysl, elektroprůmysl, ale také kožedělný nebo stavební průmysl. Výjimkou není použití pásové oceli ani při výrobě kancelářských potřeb, kontrolních a měřicích zařízení nebo třeba pro potřeby nábytkářského průmyslu. Pásová ocel je zkrátka součástí mnoha výrobků, které používáme dnes a denně - jenom si to možná neuvědomujeme.


Pásovou ocel je možné stříhat do různých rozměrů

Provedení pásové oceli existuje hned několik. Železárny Velký Šenov nabízí například pozinkovanou ocel, její zinkochromátové nebo poměděné provedení. Dalšími variantami je pak pomosazená, poniklovaná nebo nepokovená pásová ocel. Pásovou ocel je dále možné upravovat leštěním nebo kartáčováním. Běžně se provádí také stříhání pásové oceli na takzvaných dělících linkách, čímž je možné ocel upravit do nepřeberného množství různých rozměrů. Pásová ocel z Železáren Velký Šenov je dodávána v kotoučích neboli svitcích nebo svazcích.

Výroba pásové oceli v Železárnách Velký Šenov je šetrná k přírodě

Díky tomu, že při procesu výroby pásové oceli používáme elektrolytický způsob pokovení, přičemž využíváme kyselých lázní, jsou naše výrobky velmi šetrné pro životní prostředí. Pásová ocel ze Železáren Velký Šenov rovněž splňuje ty nejpřísnější normy - ať už naše národní, tak evropské (například REACH nebo ROHS). Využíváme systémů jakosti dle norem EN ISO 9001 a EN ISO 14001.

Železárna Velký Šenov: Výroba pásové oceli s tradicí

Železárna ve Velkém Šenově není na českém trhu žádným nováčkem. Její vznik se datuje dokonce až k roku 1883, kdy bylo zdejší společnosti Müller vydáno živnostenské povolení umožňující založení galvanovny pro niklování ocelových plechů. S rozšiřováním výroby byla ve 30. letech minulého století postavena válcovna, ve které probíhalo jak válcování plechů za studena, tak jejich tepelné zpracování. S časem se samozřejmě změnilo mnohé, včetně zaměření výroby, vyhlášená kvalita produktů železárny ve Velkém Šenově ale zůstává.

Zakázková výroba pásové oceli na přání zákazníků

Protože se specializujeme především na zakázkovou výrobu pásové oceli, doba zhotovení je odvislá od konkrétního požadovaného zadání. Veškeré podrobnosti ohledně spolupráce s Železárnou Velký Šenov včetně kalkulace a dalších informací vám rádi poskytneme prostřednictvím pracovníků našeho obchodního oddělení. Nejen kontakty na ně, ale také mnoho dalších užitečných informací o pásové oceli a dalších produktech naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zelezarnyvs.cz


Vydáno 09.07.2014
120 Zhlédnutí