JOCHOVO s.r.o.
Voda, topení, plyn VysočinaVodoinstalace od odborníka vydrží

Máte problémy s rozvody vody ve vašem domě či bytě? Topení nefunguje tak, jak by mělo? Pocházíte ze Světlé nad Sázavou a okolí? Pak vaší ideální volbou je společnost Jochovo, která poskytuje komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn.


Nepodceňujte kapající kohoutek

Každoročně se ve vaší domácnosti jistě objeví několik drobných problémů. Kapající kohoutek v koupelně, nedostatečně vyhřátý radiátor atd. Jenže i taková drobnost, jako je kapající kohoutek, vám může způsobit problémy značně většího charakteru. Z několika kapek, protečených nazmar, se můžou za rok vyšplhat až několikatisícové výdaje. Zabraňte tomu a svěřte vodoinstalace do rukou profesionálů. Najdete je ve společnosti Jochovo, která sídlí ve Světlé nad Sázavou. Naši zaměstnanci jsou profesionálové s několikaletými zkušenostmi a skuteční odborníci v oblasti voda - topení -plyn. V rámci vodoinstalací provádíme tyto činnosti:

  • montáž vodovodních a kanalizačních přípojek
  • vystrojení studní
  • rozvody vody
  • údržba, opravy a revize vodovodních zařízení
  • prodej bojlerů a čerpadel
  • ...a mnoho dalších

Nedejte šanci úniku plynu

Jochovo je vaší jasnou volbou i při veškerých potížích s plynem a topením. Provádíme rozvody topení, montáž plynových přípojek, montáž propan-butanu, atd. Zkrátka veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme firma, která poskytuje komplexní služby, čímž šetří námahu a peníze našich klientů. Nehledejte stavební firmu, která provede tzv. špinavou práci. O vše se postaráme my! Jochovo totiž provádí také zednické a obkladačské práce. Mezi naše činnosti patří i montáž a renovace bytových jader. A ani pro materiál nemusíte chodit daleko! Ve Světlé nad Sázavou provozujeme prodejnu, ve které můžete najít velký výběr vybavení koupelen, včetně obkladů a dlažby. Dále se zabýváme prodejem veškerého materiálu pro vodu, plyn, topení z nejrůznějších materiálů: plast, CU nebo kov. Nabízíme také široký výběr bojlerů, čerpadel, sanitační techniky, van, baterií i umyvadel.

Na nás se můžete spolehnout

Jsme firmou, která slouží vašim potřebám už od roku 2005. Působíme v širokém okolí Světlé nad Sázavou. Kromě činností z oblasti voda - topení - plyn se věnujeme také inženýrské činnosti a zámečnickým pracím. V našem sídle najdete vzorkovou prodejnu Voda - Topení - Plyn. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, ale i podnikatelé, provozujeme totiž maloobchod i velkoobchod. Navštivte naši prodejnu Jochovo a vybírejte z širokého množství výrobků.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jochovo.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Služby vodo topo i instalatérské práce profesionálně

Služby vodo topo i instalatérské práce profesionálně

Instalatérské práce jsou při stavebních pracích naprosto nezbytné. Vždy je třeba pozvat si profesionály na vodo topo, kteří všechny úkony bez problémů zvládnou. Přesně takovou společností je firma Jochovo, zajišťující nejen vodoinstalace a inženýrskou činnost, ale fungující také jako půjčovna nářadí. Navíc vyměňujeme i kotle v rámci tzv. kotlíkové dotace.

Vydáno 27.01.2016Vydáno 09.07.2014
240 Zhlédnutí
Topováno 15.03.2016