Pneumatiky na vysokozdvižné vozíky s 5x delší životností a full servisem přímo u zákazníka

Sháníte spolehlivou manipulační techniku pro bezproblémový provoz? Obraťte se na firmu Zdeněk Kubík, která zajistí jak prodej kvalitních vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky, tak i odborný servis a opravy.


Firma Zdeněk Kubík se zabývá prodejem a servisní činnostní vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, malých nakladačů a veškerého příslušenství. Zajišťuje lisování vysoce kvalitních superelastických pneumatik s dlouhou životností přímo v místě provozu u zákazníka.

Produkty a služby firmy Zdeněk Kubík

·         Vysokozdvižné vozíky

Na webových stránkách společnosti najdete pestrou nabídku vysokozdvižných vozíků pro mnohostranné použití i v nejnáročnějších provozech. Spolehlivé vysokozdvižné vozíky u nás můžete sehnat za velmi příznivou cenu také v bazaru manipulační techniky. Na veškeré typy vysokozdvižných vozíků dodáváme i originální náhradní díly a poskytujeme full servis, od prodeje manipulační techniky, přes školení řidičů, až po pravidelné revize či opravy přímo u zákazníka.

·         Ruční manipulační technika

V provozech, kde omezený pracovní prostor nedovoluje použití vysokozdvižných vozíků, se uplatní ruční manipulační technika, tedy mechanické (paletové) vozíky, jejichž výhodou je nízká pořizovací cena a nulové provozní náklady. I k tomuto druhu manipulační techniky poskytujeme veškerý servis včetně dodání originálních náhradních dílů.

·         Full servis v oblasti manipulační techniky

Kromě pravidelného servisu, záručních i pozáručních oprav a technických kontrol manipulační techniky zajišťuje firma Zdeněk Kubík také školení řidičů vysokozdvižných vozíků, výrobu hydraulických hadic na zakázku či převoz manipulační techniky do hmotnosti 5000 kg včetně naložení a složení.

·         Superelastické pneumatiky na vysokozdvižné vozíky

Plnopryžové pneumatiky špičkové kvality se vyznačují pětinásobně delší životností než je standardní u klasických pneumatik. Montáž těchto superelastických pneumatik je sice složitější, ale firma Zdeněk Kubík zajistí lisování přímo u zákazníka k jeho maximálnímu pohodlí a spokojenosti. Tyto pneumatiky jsou výhodnou investicí do provozu společnosti a lze je použít jak na vysokozdvižné vozíky, tak i na plošinové vozíky či malé nakladače. 

Obraťte se na odborníky přes vysokozdvižné vozíky, ruční manipulační techniku a jejich servis. Navštivte webové stránky firmy Zdeněk Kubík www.vzv-kubik.cz, kde najdete veškeré informace, kontakty a aktuální nabídku manipulační techniky.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vzv-kubik.cz

Vydáno 09.07.2014
153 Zhlédnutí
Topováno 12.11.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VZV Kubík
WEBOVÁ STRÁNKA
VZV Kubík
www.vzv-kubik.cz
Adresa

Adresa

Areál Zbrojovky Vsetín; objekt 6b
Vsetín 755 01

info@vzv-kubik.cz
+420 603 895 370


Najdete nás také zde:

ARES
captcha