Samolepící bločky - osvěžovač paměti i netradiční dárek

Znáte to, někdo vám volá, aby vám sdělil důležitou informaci. Pakliže máte brilantní paměť, tleskáme. My ostatní potřebujeme informaci zapsat i někam jinam než do mozku, protože právě paměť nás často zrazuje. Patříte-li i vy mezi zapomětlivé, zapište si raději hned, že je nejvyšší čas kontaktovat společnost Lepítka.cz.


Samolepící bločky všech druhů a barev

Každý z nás je určitě zná. Ale víte, že takové samolepící bločky nemusí být nudné žluté obdélníčky? Společnost Lepítka.cz se zabývá výrobou tradičních, ale i netradičních samolepících bločků. V našem sortimentu tak najdete:

 • klasické samolepící bločky
 • samolepící bločky v papírovém přebalu
 • samolepící bločky v kartonovém přebalu
 • samolepící bločky s tužkou nebo propiskou
 • produktové samolepící bločky

Netradiční samolepící bločky se tak můžou stát neotřelým darem, který nemůže urazit. Zapomínáme totiž všichni a potřebujeme si uchovávat informace. Pokud si např. důležité datum zapíše obchodní partner na logo vaší firmy, věřte, že si v budoucnosti vzpomene nejenom na datum, ale také na vaši společnost. Zaujmout netradičním a neotřelým způsobem se dá právě pomocí samolepících bločků. Například produktové samolepící bločky tvarem a vzhledem imitují jakýkoliv vámi zadaný tvar, například nový produkt vaší firmy, nebo rovnou celé logo.

Slyšeli jste o z-bločcích? Je to speciální druh samolepících bločků, které můžete umístit do Z-skladu. Představují tak 3D provedení klasicích samolepících bločků. Jednotlivé listy pak máte okamžitě připraveny k použití. Navíc i z-bločky můžete potisknout libovolným vzorem. Lepítka.cz vám dávají možnost na samolepící bločky natisknout:

 • logo vaší firmy
 • název výrobku nebo služby
 • slogan vaší firmy
 • adresa webu
 • slevový kód na objednávku
 • cokoliv jiného

Drobné marketingové předměty potěší

Lepítka.cz se kromě výroby samolepících bločků zabývá také výrobou a prodejem upomínkových magnetek. Našimi klienty jsou tak prodejny suvenýrů, informační centra, zájmové spolky, restaurace, penziony, hotely, jednotlivci a všichni ostatní, kteří chtějí potěšit ostatní netradičním dárkem. Magnetku vyrábíme z dřevěné destičky, která je z jedné strany potisknuta vámi vybraným motivem. Druhá strana funguje jako magnetka, a proto se může umístit jako ozdoba různých předmětů.

Lepítka.cz svým klientům nabízí velké množství předmětů, které jsou originálním a praktickým dárkem. Vyrábíme proto i samolepící nástěnky nebo reklamní bloky (s kroužkovou vazbou). Čistě praktickou záležitost představují i indexové štítky, které také můžete najít ve výrobním portfoliu společnosti Lepítka.cz. Díky nim už nikdy nepřehlédnete svou oblíbenou stránku v knize nebo zajímavý citát.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lepitka.cz

Vydáno 10.07.2014
175 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Lepítka.cz David Urban
WEBOVÁ STRÁNKA
Lepítka.cz
www.lepitka.cz
Adresa

Adresa

Rašínovo nábřeží 14
Praha 2 128 00

info@lepitka.cz
+420 775 691 069


Najdete nás také zde:

ARES
captcha