Kam pro kvalitní nářadí a domácí spotřebiče Bosch, Dremel či Skil?

Zlínská prodejna Bosch nářadí a spotřebičů společnosti Knirsch je vám otevřená každý všední den od osmi do pěti hodin. Najdete u nás kvalitní, spolehlivé a účinné domácí spotřebiče Bosch a Siemens, zahradní techniku a také praktické nářadí Bosch, Skil a Dremel. Sledujte i naše akční nabídky nebo nakupujte přes e-shop z pohodlí domova.


Nářadí a spotřebiče pro profíky i kutily a hospodyňky

Naši nabídku ocení nejen stavební firmy a řemeslníci, jako jsou například truhláři, ale i kutilové a hospodyňky, kteří si potrpí na kvalitní vybavení své dílny či domácnosti a s použitím prvotřídního nářadí, zahradní techniky či domácích spotřebičů chtějí dosahovat jedině těch nejlepších výsledků. Všechny naše zákazníky zajisté potěší i náš důraz na individuální přístup, krátké dodací lhůty, férové jednání a samozřejmě také kvalitu námi nabízeného nářadí a domácích spotřebičů.

Nářadí, domácí spotřebiče i zahradní technika Bosch se stále drží na výsluní

Bosch má už více než 125letou tradici a stále se řadí k předním výrobcům vysoce kvalitních, spolehlivých a účinných domácích spotřebičů, které vám usnadňují život. Domácí spotřebiče Bosch jsou promyšlené do nejmenších detailů a umožňují vám tak provádět nezbytné práce co nejefektivněji, čímž vám prodlužují volný čas, i duševní pohodu. Bosch domácí spotřebiče, to je méně námahy a více času na jiné – důležitější – věci, než jsou domácí práce.

Od vrtaček, přes lasery a pily, až po vysavače a vestavné domácí spotřebiče

V nabídce zlínské prodejny Bosch nářadí a spotřebičů i v jejím e-shopu najdete elektrické profesionální nářadí Bosch, elektrické hobby nářadí Bosch, zahradní techniku Bosch, domácí spotřebiče Bosch, mikronářadí Dremel a elektrické nářadí Skil. Vybírat u nás můžete vrtačky, lasery, šroubováky, vrtací či sekací kladiva, diamantovou techniku, brusky, stroje na obrábění kovů, hoblíky, frézky, pily, pneumatické hřebíkovačky, měřící techniku, akumulátorové nářadí, stacionární nářadí, dekorativní nářadí, sekačky, vertikutátory, řetězové pily, malé, velké i vestavné spotřebiče. To vše dodáváme v maximální kvalitě a v co nejkratší dodací lhůtě. Ať už hledáte jakékoli nářadí či domácí spotřebič, je vysoce pravděpodobné, že v naší nabídce je najdete.

Dlouhá záruka a spolehlivý servis

Na veškerý sortiment profesionálního modrého nářadí poskytujeme tříletou záruku, dva roky záruky pak na všechny Li-Ion akumulátory a nabíječky. Samozřejmou součástí našich služeb je také záruční i pozáruční servis. Cokoliv se vám pokazí, přineste to k nám a my už si s tím nějak poradíme. Důvěřujte profesionálům a specialistům na nářadí, spotřebiče a zahradní techniku (nejen) Bosch. Naši zaměstnanci vám ochotně poradí s výběrem, abyste vždy měli jistotu, že domů odcházíte s tím, co skutečně hledáte a potřebujete.

 

Naši prodejnu nářadí, domácích spotřebičů a zahradní techniky najdete ve Zlíně, nebo můžete využít k nákupu i náš e-shop.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bosch-zlin.cz

Vydáno 11.07.2014
721 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nabízíme revoluční vestavěné trouby Serie 8 i další vestavěné spotřebiče Bosch a Siemens

Nabízíme revoluční vestavěné trouby Serie 8 i další vestavěné spotřebiče Bosch a Siemens
Dnešní kuchyně jsou často plné nejrůznějších spotřebičů. Množství přístrojů ale nemusí být vždy výhra. V případě, že nejsou kvalitní a efektivně navržené, vám totiž i zdánlivě moderní spotřebiče mohou práci spíše přidělávat než šetřit. Jak si práci v kuchyni co nejvíce usnadnit, ale zároveň ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOSCH Zlín nářadí a spotřebiče
WEBOVÁ STRÁNKA
BOSCH Zlín
www.bosch-zlin.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Akce Bosch
Adresa

Adresa

Třída Tomáše Bati 560
Zlín 760 01

info@bosch-zlin.cz
+420 577 432 197


Najdete nás také zde:

ARES
captcha