Zkušené odborníky na stavby, revitalizace a rekonstrukce najdete u KOWIT PLUS

Stavba domu či revitalizace bytového jádra nemusí být nutně problematickou a nákladnou záležitostí. Pokud si totiž vyberete jednu firmu, ušetří vám to spoustu starostí. Na Opavsku a Ostravsku je jedničkou ve stavebnictví společnost KOWIT PLUS.


Stavby na klíč - vaše bezstarostné bydlení

KOWIT PLUS sídlí v Kravařích a se stavbou domů a dalšími stavebními a revitalizačními činnostmi má bohaté zkušenosti. Jsme specialisti zejména na zateplování budov, ale precizně a kvalitně zvládáme i ostatní činnosti. Jejich výčet je bohatý: dodáváme rodinné domy či firemní objekty na klíč, provádíme kompletní rekonstrukce budov včetně interiérů, prodáváme a dodáváme stavební materiál, atd.

Staráme se o to, abyste měli se stavbou domu či revitalizací panelových domů co nejméně starostí. Proto poskytujeme komplexní stavební práce a tím vám maximálně usnadňujeme čas i námahu. Vše začíná projektem, kdy vám naši projektanti připraví detailní plán s ohledem na vaše připomínky. Po jeho schválení může započít samotná stavba. Vy se ani nemusíte starat o dodání stavebního materiálu, ten si také obstaráme sami. Zabýváme se totiž také jeho prodejem. Kromě kompletních stavebních prací provádíme také:

  • opravy balkonů a lodžií
  • půdní vestavby
  • montáž sádrokartonových konstrukcí
  • obkladačské práce - obklady vnější i vnitřní, rekonstrukce bytových jader a koupelen pokládáme keramické i zámkové dlažby
  • malířské práce - malby interiérů, hladké i reliéfní nástřiky, benátský štuk
  • natěračské práce -, nátěry fasád, nátěry oken, dveří, atd.

Nepodceňujte zateplení a sanaci

Staráme se o to, aby stavba vydržela co nejdéle, proto veškeré práce provádíme precizně a využíváme kvalitních materiálů. O váš dům se postaráme i po jeho postavení. Provádíme totiž také zateplování fasád a střech. K němu užíváme kontaktní izolační polystyrenové nebo minerální desky a omítkovinu nebo rošt s plastovými lamelami Vinyl-Siding či foukané izolace.

KOWIT PLUS provádí také veškeré sanační práce včetně vlhkostních stavebně technických průzkumů a návrhů sanací. Pro zákazníky postižené povodněmi poskytujeme poradenství a konzultaci ohledně odstranění následků. Naší specialitou jsou také dodatečné vodorovné instalace proti zemní vlhkosti. Ty můžete využít jak ve zdích cihlových, kamenných, smíšených či betonových. Provádíme také hydroizolační nátěry betonu septiků, bazénů, budov, atd. Pomocí sanačních materiálů BAUREX ochráníme váš dům proti solím a výkvětům, ale také proti plísním.

Věřte odborníkům z KOWIT PLUS, máme mnoholeté zkušenosti a za svou kariéru jsme zrevitalizovali desítky domů. Zákazníkům se snažíme maximálně vyjít vstříc, a proto se za ně snažíme převzít co nejvíce povinností. Vyřídíme za vás i dotace z programů Zelená úsporám a Panel. Ušetřete tam, kde to jde!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kowit.cz

Vydáno 11.07.2014
422 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KOWIT PLUS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOWIT PLUS s.r.o.
www.kowit.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Stavební práce
Adresa

Adresa

Hlučínská 261
Kravaře 747 21

info@kowit.cz
+420 731 104 123


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha