Tomáš Erben - elektroinstalace bez rizika

Potřebujete vyměnit světlo, zásuvku či jistič, vyřešit havárii elektrického vedení nebo jiné elektrikářské práce? Neodborný zásah může v takovém případě znamenat velké ohrožení. Obraťte se proto na zkušeného elektrikáře, pro kterého je manipulace s elektroinstalacemi denním chlebem.


Elektroinstalace provedené s jistotou

Zkušený elektrikář přesně ví, co si může a co nemůže dovolit. Stačí jediná chyba při práci a vám může v lepším případě vyhořet byt, v tom horším může dojít i ke ztrátě na lidském životě. Proto neriskujte a nezahrávejte si s elektřinou. Pokud jste z Prahy, nebo jejího blízkého okolí a Berouna, zavolejte Tomáši Erbenovi, který provádí veškeré elektrikářské práce:

  • Opravy a výměny zásuvek, světel, spínačů, jističů, atd.
  • Výměny bytových rozvaděčů
  • Řešení havárie elektrického vedení
  • Elektrické instalace pro nově zbudované pokoje
  • Samostatné světelné či zásuvkové okruhy
  • Kompletní nová elektrická instalace celého bytu, domu, apod.
  • …a mnoho dalších

 

Elektroinstalace provádíme s maximální precizností, abychom předcházeli případným poruchám. Kromě elektroinstalací provádíme také rekonstrukce, kontroly a revize. Kromě dokonale funkčního zařízení nepoznáte, že jsme vás navštívili. Po skončení prací totiž provádíme důkladný úklid pracoviště tak, abychom vám ušetřili jakoukoliv práci navíc.

Elektrikář musí být vyškolený

Jedině vyškolený elektrikář je oprávněný k práci s tak nebezpečným soupeřem, jakým je elektřina. Elektrikářské práce Tomáš Erben jsou rodinnou firmou, kterou tvoří dva zaměstnanci – Tomáš a Robert Erbenovi. Oba jsou vyškolení elektrikáři. Robert je absolventem elektrotechnické školy a pracuje jako elektrikář a revizní technik již od roku 1951. Tomáš se věnuje elektrikářskému povolání od roku 1972. Rodinná tradice elektrikářů však sahá už do počátku 20. století. Zkušenosti a schopnost vykonávat svou práci precizně tedy provází rodinu Erbenů už dlouhou dobu. Otestujte si jejich vědomosti a schopnosti i vy a neváhejte je přizvat k jakémukoliv problému v oblasti elektřiny.

A kde všude rodinná firma Erbenů působí? Jsou to zejména tyto města a jejich okolí: Praha, Jinočany, Rudná, Hostivice, Černošice, Řevnice, Dobřichovice, Unhošť, Beroun a Kladno. Společnost Elektrikářské práce Tomáš Erben zastává poctivý a hlavně lidský přístup k zákazníkům. Díky vám máme příležitost dělat to, co nás baví. Proto se vám snažíme vyjít maximálně vstříc a své služby pro vás neustále zlepšujeme. Neúčtujeme si proto žádné poplatky za dopravu, takže nám zaplatíte jen za dobře odvedenou práci, bez zbytečných poplatků navíc.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elektrikarerben.cz

Vydáno 12.07.2014
433 Zhlédnutí
Topováno 31.05.2023
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Elektrikář Praha Tomáš Erben
WEBOVÁ STRÁNKA
Elektrikář Praha
www.elektrikar-erben.cz
Adresa

Adresa

U Jezera 2/2047
Praha 5 155 00

elektrikarerben@seznam.cz
+420 604 516 344


Najdete nás také zde:

ARES
captcha