Dejte o sobě vědět originálně a efektivně

Reklama se stala nedílnou součástí života spotřebitelů i prodejců. Dobrá prezentace výrobku nebo firmy dokáže přesvědčit zákazníky o koupi. Spotřebitelé jsou však neustále obklopováni billboardy, plakáty a jinými druhy reklamy. Vyzkoušejte proto originální způsoby prezentace svého výrobku či společnosti.


Reklama vždy na očích

Základním předpokladem reklamy je, aby byla dobře vidět. Své o tom ví i obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt. Nabízí totiž originální způsoby, jakým zákazníci můžou spatřit (nejenom) logo vaší firmy. Reklamní agentura Karel Šubrt se jako jedna z prvních tiskáren v České republice už více než 20 let zabývá potiskem triček. Prezentujte se nenásilnou, ale zato efektivní chodící reklamou! Oděv je většinou to první, čeho si na cizích lidech všímáme, proto toho využijte. Používáme metodu sítotisku, který vytváří kvalitní a jasné potisky. Tiskneme na osmi- a šestibarevném ručním karuselu. Reklamní trička budou tím prvním, co kolemjdoucí zaujme.

Nejenom trička zaujmou zákazníky

Trička s potiskem jsou jen jedním ze způsobů, jak originálně a neotřele oslovit vaše potenciální zákazníky. Tisk obchodní a reklamní agentury Karel Šubrt je vysoce kvalitní a hodí se i pro oživení reklamních předmětů. Provádíme proto také potisk reklamních předmětů, ale také potisk textilu. Trička, mikiny, polštáře, deštníky, batohy, čepice, tašky - to vše může potěšit stávající a zaujmout potenciální nové zákazníky. Navštivte naše webové stránky a vyberte si mikiny i trička od různých výrobců. Sítotisk je osvědčená metoda tisku, která dokáže vložit váš motiv téměř na jakýkoliv povrch. Nabízíme proto i širokou nabídku bižuterie. Tímto netradičním způsobem oslovíte zejména ženy, které tento dárek určitě potěší a překvapí.

Výhodné nabídky

V obchodní a reklamní agentuře Karel Šubrt oceňujeme ty, kteří myslí ve velkém. Proto poskytujeme slevy při větším odběru. Naše výrobky, vylepšené metodou sítotisku, si můžete vyzvednout buď přímo v naší prodejně v Praze 5 - Slivenci, nebo vám je zašleme na dobírku. Podarujte své známé dárkovým poukazem na naše služby. Dáte jim tak možnost vytvořit si vlastní originální tričko přesně podle jejich představ. Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt se řídí heslem: rychle, kvalitně a profesionálně. Dbáme na to, aby naše výrobky a potisky dosahovaly nejvyšších kvalit. Naši zaměstnanci jsou skuteční odborníci nejen na metodu sítotisku.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.potisktrik.cz

Vydáno 17.07.2014
308 Zhlédnutí
Topováno 12.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Potisk textilu a dalších reklamních produktů, sítotiskové práce

Potisk textilu a dalších reklamních produktů, sítotiskové práce
Potisk textilu je velice oblíbenou záležitostí. Specialistou na sítotiskové práce je společnost Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt. Zabývají se potiskem na veškerý textil, trička, mikiny, čepice, tílka, ale také na další reklamní předměty. Vyberte si krásně barevné tričko a nechejte si jej ...

Šaty dělají reklamu

Šaty dělají reklamu
Chodící reklama jistě není nic nového. Vy ji ale můžete pomocí zkušené a uznávané agentury dovést k dokonalosti. Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt je vyhledávaným tvůrcem propagačních předmětů. Přidejte se i vy k jeho spokojeným zákazníkům.

Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu

Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu
Firemní trička pro všechny vaše zaměstnance, potisk triček na speciální událost, týmová trička pro váš sportovní tým nebo trika s potiskem pro školní třídy a mnoho dalšího. Tak vypadá část nabídky potisku textilu naší obchodní a reklamní agentury, která byla založena již roku 1990 jako jedna z ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt Praha potisk triček
WEBOVÁ STRÁNKA
Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt
www.potisktrik.cz
Adresa

Adresa

Mezi Vodami 19
Praha 4 - Modřany 143 00

info@potisktrik.cz
+420 602 338 275


Najdete nás také zde:

ARES
captcha