Teplotechna - Prima s.r.o.

Výstavba sklářských agregátů – komplexní dodávka staveb včetně příslušenství

Teplotechna - Prima s.r.o.
Sklářské pece, vyzdívky pecí

Sklářské pece, vyzdívky pecí

Sklářské pece a žáruvzdorné vyzdívky průmyslových pecí

Ocelové konstrukce a komíny

Ocelové konstrukce a komíny

Ocelové konstrukce, komíny a zámečnické výrobky

Termovize objektů a zařízení

Termovize objektů a zařízení

Termografická měření, termovize objektů i strojůVydáno 24.03.2016
98 Zhlédnutí
Topováno 30.03.2017

Sklářské pece, které obstojí ve světové konkurenci

Průmyslové a sklářské pece světové kvality? Přesně to vám nabízí společnost Teplotechna. Již od roku 1991 projektujeme a stavíme sklářské pece i pece průmyslové. Soustředíme se ale i na další služby, pro firmy české i zahraniční zajistíme nejen stavbu pecí, ale i termovize komínů, stavbu ocelových konstrukcí nebo odborné izolační práce.

Teplotechna - Prima s.r.o.

Sklářské pece všeho druhu

Sklářské pece mohou mít různé podoby. A protože chceme vyhovět všem klientům, nabízíme vám sklářské pece všech typů. Seženete u nás proto: - sklářské pece pánvové (s regenerativním i rekuperativním předehříváním vzduchu) - příčně plamenné (s regenerativním i rekuperativním předehříváním vzduchu) - sklářské pece elektrické pro výrobu stolního skla - U-plamenné sklářské pece s regenerativním předehříváním vzduchu - sklářské pece kyslíkové pro tavení zirkonové keramické frity


Termovize komínů i další služby

Nenabízíme vám ale pouze sklářské pece - projektuje, dodáváme a montujeme také žáruvzodrné vyzdívky pro průmyslové pece, ocelové konstrukce či ocelové komíny. Naším oborem jsou také kompletní izolační práce. Zabýváme se rovněž oborem termovize, a to v rozsahu teplot -20 až 1200 °C. Problém pro nás nejsou termovize komínů, zařízení ani celých objektů. Pokud i vy hledáte firmu, která se ve sklářském, keramickém, chemickém i dřevařském průmyslu skutečně vyzná a nabízí kompletní služby, obraťte se na nás a nebudete litovat.

Sklářské pece