Výroba a prodej pracovních oděvů a ochranných pomůcek

Jednou ze základních povinností každého zaměstnavatele je poskytnutí adekvátních pracovních a ochranných oděvů a pomůcek. Společnost SK Servis se sídlem v Moravských Budějovicích se maloobchodním a velkoobchodním prodejem a vlastní výrobou tohoto sortimentu zabývá již od roku 1997. Už od samotných počátků razí filozofii, založenou na vstřícném jednání a maximální spokojenosti zákazníka. Díky tomu je po celou dobu působení úspěšnou a eviduje i dnes velký zájem o nabízené služby.

ochranné pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky a oděvy

Společnost SK Servis nabízí prodej pracovních ochranných pomůcek, oděvů, obuvi, rukavic, ale také mycích a čisticích prostředků. V nabídce naleznete pomůcky, uplatnitelné prakticky ve všech odvětvích řemeslnictví a manuální práce. Ať už potřebujete svářečskou zástěru, kompletní oděv pro práci v přírodě či prostředky pro ochranu sluchu, hlavy či dýchacích cest, bezpochyby si vyberete.

Důležitou součástí nabízených služeb je také zajišťování zakázkového šití pracovních oděvů ve vlastní výrobně. Zákazníci tak mají možnost získat kvalitní oděvy pro sebe či své zaměstnance, které budou přesně odpovídat zadaným požadavkům. Samozřejmostí je také zajištění potisku či výšivky na pracovních oděvech, které tak dobře poslouží jako reklamní plocha pro zviditelnění své firmy.

SK Servis – prodej pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek


Různé cenové hladiny nabízených produktů

Cílem společnosti SK Servis je umožnit nákup ochranných pracovních pomůcek, oděvů i obuvi každému. Proto v nabídce naleznete jak zboží s nadprůměrnou kvalitou provedení, které patří do vyšší cenové hladiny, tak velmi levné varianty uspokojivé kvality, které si může dovolit prakticky každý. Záleží pak na preferencích samotných zákazníků, pro jaký typ nabízeného zboží se rozhodnou.


Možnost čerpání náhradního plnění

Podle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. je zaměstnavatel s více než 25 zaměstnanci povinen zaměstnat minimálně 4 % zaměstnanců se zdravotním postižením. Ne každý zaměstnavatel je schopný tohoto dosáhnout. V takovém případě je jedním z řešení možnost využití náhradního plnění. Takové zaměstnavatele pak potěší, že zmiňovaná společnost SK Servis zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením, díky čemuž nabízí možnost čerpání náhradního plnění. Nákupem zboží tak lze podle zákona kompenzovat nedostatečný počet zaměstnaných osob s postižením.

Ať už potřebujete pracovní obuv, oděv nebo ochranné pomůcky a mycí prostředky pro sebe či své zaměstnance, SK Servis dodá vše potřebné. Dopravu zakázek klientovi zajišťuje firma pomocí svých vlastních vozidel, eventuálně také poštou bez poplatků za poštovné.

Prodej pracovních pomůcek s možností čerpání náhradního plnění


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sk-servis.cz

Vydáno 08.04.2016
191 Zhlédnutí
Topováno 27.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní pracovní oděvy na zakázku šije SK servis

Kvalitní pracovní oděvy na zakázku šije SK servis
Pohodlí i bezpečí při práci vám i vašim zaměstnancům zajistí pracovní oděvy. Na zakázku je šije firma SK servis. Maloobchodní i velkoobchodní prodej nejrůznějších pracovních oděvů a ochranných pomůcek provozujeme již od roku 1997.

Pracovní rukavice značky ATG

Pracovní rukavice značky ATG
Díky nejmodernějším technologiím a nápadům vznikají pracovní rukavice, které poskytnou uživatelům dokonalou ochranu při jakékoliv činnosti. Rukavice kvalitní značky ATG ať už textilní, PVC, latexové či mnohé jiné pro vás zajistí firma s dlouholetou tradicí SK servis.

Pracovní oblečení značky SNICKERS

Pracovní oblečení značky SNICKERS
Pokud chcete, abyste při práci vypadali co nejlépe, dobře se cítili a zároveň prezentovali sebe nebo firmu, tak začněte především výběrem kvalitního pracovního oblečení. Jde nejen o to dobře vypadat, ale také nosit kvalitu, mít pohodlí a chránit při práci sebe i svůj běžný oděv. Jiný typ oděvu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stanislav Kopeček
WEBOVÁ STRÁNKA
Stanislav Kopeček
www.sk-servis.cz
Adresa

Adresa

Březinova 902
Moravské Budějovice 676 02

opp.kopecek@centrum.cz
+420 568 420 319


Najdete nás také zde:

ARES
captcha