Kancelářské židle Therapia a Sitness, dlouhé sezení bez bolesti zad

Máte sedavé zaměstnání, trávíte pracovní dobu za počítačem a ze židle se zvednete maximálně, když jdete pro kávu nebo na obědovou pauzu? Trávíte spoustu času studiem, kdy sedíte hodiny u knih a bolí vás z dlouhého sezení často záda? Ať už máte sedavé zaměstnání nebo po večerech používáte počítač, pohodlná a kvalitní židle s možností nastavení vyvinutá speciálně pro dlouhodobé sezení, je základ.

zdravotní židle

Zdravotní židle Therapia

Zdravotní židle Therapia je jediná židle na trhu, vyráběná pod certifikátem “zdravotní židle”.
Rozdíl mezi běžnou židlí a speciální zdravotní židlí poznáte hned napoprvé. Stačí se usadit do zdravotní židle Therapia, která přesně kopíruje tvar zad a je vyvinutá pro delší sezení. Výhody používání zdravotní židle však oceníte i po delší době, kdy zpozorujete, že bolesti zad mizí a můžete se lépe soustředit na práci.

Zdravotní židle


V čem jsou zdravotní židle speciální?

I něco tak zdánlivě prostého, jako je sezení na židli, se může různými způsoby lišit. Pokud sedíte na židli delší dobu, ať už u práce či studia, je výběr židle klíčový. Zdravotní židle umožňují tzv. dynamické sezení, a to díky možnostem nastavení opěrátka, sedátka, výšky zádové opěrky i výšky sedu. Čím více má židle ergonomických funkcí, tím lépe ji lze individuálně nastavit a vyřešit tak více problémů.

Správná ergonomická židle pomůže řešit problematiku dlouhého sezení a při správném nastavení tak zamezit či odstranit bolesti zad.

Kancelářské zdravotní židle - sezení bez bolesti zadVydáno 06.04.2016
205 Zhlédnutí
Topováno 25.11.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA INTERIER GROUP s.r.o. Interiergroup
WEBOVÁ STRÁNKA
INTERIER GROUP s.r.o.
www.interiergroup.cz
Adresa

Adresa

Otakarova 1253
Uherské Hradiště 686 01

info@activenet.cz
+420 725 684 456


Najdete nás také zde:

ARES
captcha