Kontejnery na skladování a přepravu zboží Praha – expresní dodání  do 24 hodin

METRANS, a.s. Námořní kontejnery prodej pronájem Praha

Kontejnery na skladování a přepravu zboží Praha – expresní dodání do 24 hodin

Kontejnery na skladování i přepravu zboží od METRANS

Zajistit bezpečné skladování a přepravu zboží je snadné díky firmě METRANS, a.s., která se zaměřuje na prodej kontejnerů. Hodit se vám budou, ať už potřebujete zboží uložit ve skladu nebo přepravit třeba na druhou stranu světa. Dodáváme různé rozměry kontejnerů a díky široké nabídce na našich prodejních skladech po celé České republice si vybere každý zákazník.

kontejnery pro skladování i převoz

Prodej kontejnerů pro přepravu

Potřebujete-li zboží dopravit kamkoliv - a je jedno, jestli pár set kilometrů nebo na druhou stranu světa - přepravní kontejnery se vám budou hodit. Zboží v nich můžete poslat lodí i vlakem. Kontejnery jsou vyrobené tak, aby odolaly i těm nejnáročnějším přepravním podmínkám. Lze s nimi manipulovat i ve ztíženém terénu a jsou odolné proti otřesům. Nemusíte se tak bát ani o křehké zboží, které cestu v kontejneru bez úhony přežije.


Kontejnery pro uložení zboží

Nejen k přepravě, ale i ke krátkodobému nebo dlouhodobému uložení zboží slouží kontejnery od společnosti METRANS. Potřebujete uložit archivní materiál, zboží nebo třeba nářadí na stavbě? Kontejnery jsou řešením. Vše do nich uložíte, kontejnery uzamknete a nemusíte se bát, že by věci někdo ukradl. Kontejnery jsou odolné i proti výkyvům počasí a jejich obsah je tak v bezpečí. Posloužit mohou i jako mobilní dílny.

Různé typy kontejnerů


Široká nabídka kontejnerů skladem

Nabízíme tři základní typy kontejnerů, které se liší rozměry, objemem, hmotností i nosností. Z našeho sortimentu kontejnerů si vybere každý. Zásoby neustále doplňujeme, abychom měli na skladě neustále všechny typy kontejnerů. Uspokojíme tak potřeby všech zákazníků. K dispozici máme nejvíce kontejnerů v České republice určených k okamžitému prodeji. Kontejnery zákazníkovi doručíme do 24 hodin, možný je i osobní odběr v některém z našich dep v České republice i na Slovensku.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://metrans.eu/

Vydáno 31.03.2016
337 Zhlédnutí
Topováno 25.08.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej a pronájem kontejnerů

Prodej a pronájem kontejnerů
Kontejnery typů 6m+ a 12m+ se hodí pro každou příležitost, aniž bychom si to běžně uvědomovali. Námořní typy můžete pořídit za velice nízkou a příznivou cenu, nehledě na to, že velice levný je také pronájem těchto netradičních prostor.

Ocelové námořní přepravní kontejnery poslouží i jako sklad či dílna

Ocelové námořní přepravní kontejnery poslouží i jako sklad či dílna
Námořní kontejnery jsou univerzálním mobilním prostředkem pro skladování i přepravu zboží. O rozsáhlých možnostech využití kontejnerů ví své společnost Metrans, která se jejich prodejem a pronájmem dlouhodobě zabývá. V současné době přináší svým zákazníkům tři základní typy ocelových námořních ...

Prodej kontejnerů na skladování i přepravu zboží

Prodej kontejnerů na skladování i přepravu zboží
Hromadí se vám doma věci, které potřebujete někam vhodně uložit? Musíte přepravit zboží na velkou vzdálenost přes oceán, nebo železnicí? Ať už vás trápí jakýkoli z těchto problémů, vše vyřeší společnost METRANS, a.s. Nabízíme prodej kontejnerů, které využijete na skladování i přepravu zboží. ...
PODSTRÁNKY

Prodej kontejnerů

Prodej kontejnerů
Ocelové námořní přepravní kontejnery k prodeji od společnosti Metrans

Pronájem kontejnerů

Pronájem kontejnerů
Pronájem mobilních námořních ocelových kontejnerů ke skladování zboží

Last way kontejnery

Last way kontejnery
Last way námořní ocelové kontejnery pro zámořskou i kontinentální přepravu
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA METRANS, a.s. Námořní kontejnery prodej pronájem Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
METRANS, a.s.
metrans.eu
Adresa

Adresa

Podleská 926/5
Praha 10 - Uhřiněves 104 00

kanka@metrans.cz
+420 267 293 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha