Barvy, nátěry a tmely - specializovaná prodejna Ostrava

Hledáte-li kvalitní a odolné fasádové barvy, ať už v neutrálních tónech, nebo naopak odstínech, které zaujmou na první pohled, nebo chcete vymalovat interiér novou barvou, vyplatí se navštívit specializovanou prodejnu s barvami. Nebo potřebujete nářadí, se kterým se vám bude snadno malovat? To vše najdete ve specializované prodejně KM Barvy.

barvy všeho druhu

Barvy, nátěry, tmely či lepidla - Ostrava

V naší specializované prodejně najdete fasádní barvy a barvy od interiéru Het a Tikurilla, laky a lazury na dřevo Sokrates nebo nářadí pro malování a nátěry Anza.
Ať už sháníte barvy v klasických odstínech nebo máte naopak jasnou představu o zcela specifickém odstínu, u nás vám rádi vyhovíme.

Barvy a další sortiment - specializovaná prodejna Ostrava


Více než 10 tisíc odstínů barev

Barvy vám rádi namícháme podle vašich představ, abyste získali přesně ten tón, který se vám bude do ložnice, obýváku či na fasádu hodit nejvíce. V současné době nabízíme tónování celé řady kvalitních barev od vyhlášených značek, a to v celkovém počtu více než deset tisíc odstínů. Veškeré vzorníky si samozřejmě můžete zapůjčit přímo na prodejně.

Míchání barevVydáno 31.03.2016
165 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nově otevřená prodejna v Havířově - KMB barvy s.r.o.

Nově otevřená prodejna v Havířově - KMB barvy s.r.o.
Hledáte vhodnou barvu do obývacího pokoje? Sháníte jiné barvy a laky například pro účely podnikání? Pro každého řemeslníka i nadšence barev a kutila zde máme připravený široký výběr produktů. Jsme společnost KMB barvy s.r.o., která si pro své zákazníka připravila kompletní nátěrové systémy a barvy ...

Barvy ve spreji, aneb jednodušeji to snad už ani nejde

Barvy ve spreji, aneb jednodušeji to snad už ani nejde
S barvami občas nebývá nikdo kamarád, pokud vám nezaručí kvalitní výsledek, kterého zrovna potřebujete docílit. Ovšem jsou zde i novinky, které vás jistě potěší, protože se s nimi jednoduše pracuje a navíc jsou některé z nich šetrné k životnímu prostředí.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KMB barvy, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KMB barvy, s.r.o.
www.kmb-barvy.cz
Adresa

Adresa

Sokolská třída 301/116
Ostrava - Přívoz 702 00

info@kmb-barvy.cz
+420 725 324 776


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha