Autorizovaný prodej a servis zahradní techniky nabízí Gardentech

Potřebujete opravit zahradní techniku? Koupili jste si stroj u firmy, která vám nezajistí servis ani náhradní díly? Pomůže vám firma Gardentech s.r.o. Brno. Specializujeme se na opravy travních sekaček, křovinořezů, traktorů, pil a elektrocentrál. Na českém trhu působíme od roku 1991 a naší snahou je nabídnout zákazníkům kvalitní stroje pro práci na zahradě, o které se v případě potřeby postaráme v našem servisu.

traktor Husqvarna - Gardentech

Odborný servis zahradní techniky

Zahradní technika pro své kvalitní a bezproblémové fungování potřebuje pravidelné servisní prohlídky. Doporučujeme stroje vždy před a po sezoně nechat odborně zkontrolovat. Servisní prohlídka zahrnuje například výměnu oleje, vzduchového filtru, ale také nabroušení a vyvážení nože, promazání a vyzkoušení funkčnosti stroje.


Husqvarna, Honda, Vari i Seco

Pokud máte se strojem jakékoli problémy, obraťte se na nás také. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zahradní techniky Husqvarna, Honda, Vari, Seco a dalších značek. Opravy provádíme pouze originálními náhradními díly. Využít můžete také poradenský servis na zákaznické lince, kde vám náš servisní technik bude k dispozici a pomůže vám problém vyřešit.

Servis zahradní techniky Gardentech


Zahradní techniku i prodáváme

Zahradní technika nedostatečné kvality byla problémem českého trhu. Abychom zákazníkům umožnili zakoupit si kvalitní stroj včetně možnosti servisu a dodání náhradních dílů, začali jsme kromě oprav zahradní techniku i prodávat. V současnosti nás najdete v servisním středisku v Brně-Černovicích, kde vám s výběrem techniky dle vašich potřeb pomůže odborně proškolený personál.

K prodeji jsme si vybrali vhodné značky, které zaručují kvalitu výrobků a mají dokonale zvládnuté dodávání náhradních dílů včetně příslušenství. V naší nabídce se tak objevuje zahradní technika značky Husqvarna, Vari, Honda, Seco a další. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu řetězových pil, sekaček, traktorů a další zahradní techniky. Najdete u nás také veškeré příslušenství, náhradní díly i ochranné pomůcky při práci se stroji.

Zahradní techniky značky Husqvarna


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gardentech.cz

Vydáno 01.04.2016
183 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2021
PODSTRÁNKY

Zahradní technika

Zahradní technika
Zahradní technika HUSQVARNA, VARI a HONDA, sekačky, pily a traktory

Profesionální údržba pozemků

Profesionální údržba pozemků
Sekačky, mulčovače a traktory k profesionální údržbě pozemků

SELVO vozíky, el. tříkolka ADVENTO

SELVO vozíky, el. tříkolka ADVENTO
SELVO invalidní a seniorské vozíky, elektrické koloběžky a motorky, e-tříkolky ADVENTO
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GARDENTECH Jaroslav Toninger
WEBOVÁ STRÁNKA
GARDENTECH
www.gardentech.cz
Adresa

Adresa

Mírová 15
Brno 618 00

prodej@gardentech.cz
+420 548 531 294


Najdete nás také zde:

ARES
captcha