Okna Bastl
Jan Bastl
Kvalitní dřevěné šindele podtrhnou osobitost každé stavby

Dřevěné šindele jsou vyráběné z přírodních surovin, díky čemuž dokáží skvěle korespondovat s krajinou kolem. Nemusíme si však představovat jen střechy klasických dřevěnic či památkových domů, v dnešní době je využijeme i u ekologických moderních staveb či jako obklady interiérů.

Okna Bastl

Dřevěný šindel jako moderní stavební materiál

Dřevěné šindele jsou nabízené ve dvou variantách. K dispozici je buď řezaný nebo štípaný šindel, přičemž každý z těchto materiálů je specifický a liší se následným použitím. Pokud si sami nevíte rady s výběrem, společnost Okna Bastl Dačice vám ráda pomůže a poskytne bezplatné poradenství. Dodáváme výrobky nejen pro koncové zákazníky, ale také pro odběratelské firmy. Každý si u nás vybere!

Dřevěné šindele Dačice


Řezaný i štípaný šindel má své využití

Pokud jste si vybrali dřevěný šindel, vsaďte na ten kvalitní. Okna Bastl dodávají štípaný šindel, který má až trojnásobnou životnost než ten řezaný. Dřevěný štípaný šindel nemá na rozdíl od řezaného porušená vlákna, která jsou pro pevnost a trvanlivost stěžejní. Tyto dřevěné šindele vykazují jednak větší pevnost, na druhou stranu také přispívají rychlejšímu odtoku vody ze střechy. Proti tomu klasický řezaný šindel je výborným obkladovým materiálem vhodným k využití v interiéru.

U nás si vyberou odběratelé i koncoví zákazníci
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Dřevo je materiál, který nepřestane být součástí příbytků a zahrad ani v dnešní moderní době. A nejen dřevěný nábytek, okna a oplocení či altánky a pergoly jsou běžné, ale také dřevěné obklady fasád a střech v podobě dřevěných šindelů. A právě o kvalitní výrobu dřevěných obkladových, štípaných šindelů z různých druhů dřevin a následný prodej se postará firma s tradicí Okna Bastl, Dačice.

Vydáno 17.06.2018
Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek

Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek

Chystáte se postavit psí boudu, zahradní domek, budku pro ptáčky nebo jen hledáte zajímavé obložení fasády a štítů nebo originální pokládku střechy? V tom případě se podívejte na naše dřevěné šindele, jsme společnost Okna Bastl. Vyrábíme je z klasických standardních i exotických dřevin. Zajistíme kvalitu za tu nejlepší cenu.

Vydáno 08.06.2018
Kompletní nabídka sortimentu oken, dveří i garážových vrat

Kompletní nabídka sortimentu oken, dveří i garážových vrat

Na českém trhu působí řada výrobců kvalitních otvorových výplní – oken, dveří, ale také třeba garážových vrat. Portfolio produktů od jednoho výrobce přitom nemusí zákazníkům vyhovovat ve všech ohledech, často je vhodné kombinovat nabídku několika výrobců a využít tak plného potenciálu, který je k dispozici. Firma Bastl, působící na českém trhu již od roku 1993, se zabývá dodávkou a montáží otvorových výplní různých výrobců a pokrývá tak kompletní nabídku sortimentu na trhu.

Vydáno 26.04.2016Vydáno 22.04.2016
129 Zhlédnutí
Topováno 23.11.2016

Plastová a hliníková okna

Plastová a hliníková okna

Hliníková a plastová okna, vysoká kvalita provedení, odolnost a moderní vzhled

Štípané a řezané šindele

Štípané a řezané šindele

Dřevěné řezané a štípané šindele, kvalitní střešní krytina pro krmítka, schránky nebo zahradní domky

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata, posuvné brány a ploty