Čištěná, krájená, strouhaná zelenina – mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer

Dunaj - Ostrava CZ s.r.o.

Čištěná, krájená, strouhaná zelenina – mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer

Čištěná zelenina i loupané brambory jsou výborné pro větší provozy

Loupané brambory nebo čištěná zelenina mohou restauracím, nemocnicím či školám pomoci v hektických situacích. Někdy prostě ani pomocné síly nestíhají tak, jak by měly a v takový moment je každá minuta drahá. Obzvláště, pokud musíte vařit velké množství porcí najednou. Právě pro vás je tu společnost Dunaj - Ostrava, která vás v žádném případě nenechá na holičkách.

Loupané brambory

Ať už salát či mrkev, vše přivezeme až k vám

Čištěná zelenina i různě připravené polotovary se v každé kuchyni hodí. U jednotlivých druhů zeleniny či salátu si může zákazník vybrat formu, jaká mu bude při přípravě pokrmů nejvíce vyhovovat. Ať už se jedná o loupané brambory ve formě plátků, čtvrtek nebo kostek, vše dorazí vakuově zabalé až do vašeho provozu.

Na rozvážku máme k dispozici vlastní nákladní auta a garantujeme vám dovoz objednaného zboží od 1 kilogramu až po 24 tisíc kilogramů. A to rovnou do tří krajů v České republice a také na Slovensko.

Rozvoz čištěné zeleniny


Ulehčete si práci díky naší firmě

Společnost Dunaj – Ostrava působí na potravinářském trhu už více než dvacet let. I proto můžeme zaručit, že všechna dodávaná zelenina i polotovary budou prvotřídní kvality. Provozy z oblasti gastronomie, ať už jídelny, nemocnice či školy jistě ocení širokou nabídku surovin. Mrkve, petržel, červená řepa, cibule i loupané brambory, to vše seženete právě u nás!

Čištěná zelenina prvotřídní kvalityVydáno 08.04.2016
584 Zhlédnutí
Topováno 17.09.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dunaj - Ostrava CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Dunaj - Ostrava CZ s.r.o.
www.dunajostrava.cz
Adresa

Adresa

Palackého 963/11
Ostrava - Přívoz 702 00

dunaj@dunajostrava.cz
+420 596 136 594


Najdete nás také zde:

ARES
captcha