Urnové hroby a pomníky - materiály té nejvyšší kvality

Kamenictví Škrobánek Náhrobky a pomníky Opava

Urnové hroby a pomníky - materiály té nejvyšší kvality

Kamenictví Škrobánek
Náhrobky a pomníky OpavaPřírodní nebo umělý kámen? Kamenictví Škrobánek vám vytvoří obklady na míru

Přírodní i umělý kámen patří mezi oblíbené materiály. Lze jej využít na obklady, schodiště, krby, ale třeba i kuchyňské linky. Výběr v kamenictví může být pro zákazníky někdy obtížným, ovšem nemusíte předčasně propadat panice. Společnost Kamenictví Škrobánek Opava je tu pro vás! Vybereme kámen přesně vhodný pro zvolený interiér tak, aby působil vkusně a luxusně.

náhrobky a pomníky Opava

Zvolte přírodní kámen a buďte jedineční

Přírodní kámen je vhodné používat v interiérech i exteriérech, stejně jako kámen umělý. Nemusíte se těchto materiálů vůbec bát, ať už jej chcete umístit kamkoliv. V kamenictví pro vás vyberou ty nejvhodnější materiály a následně na míru vyrobí vše přesně podle vašich představ. To svedeme v Kamenictví Škrobánek, které sídlí ve městě Opava. Každý kus bude originál, který dotvoří jedinečnost vašeho domova.

Kámen vhodný na obklady, schodiště i krby


Kamenictví se vžije do vašich představ

Naše kamenictví je schopné dodat materiály mnoha tváří. Přírodní kámen může působit zcela neopracovaným dojmem či naopak jako luxusní doplněk. Záleží pouze na vaší preferenci. Každý kus můžeme individuálně přizpůsobit. Osobitost kamene lze využít rozličně – jinak s ním budeme pracovat v případě kuchyňské linky, jinak v případě schodiště či zahradní cestičky. Kamenictví Škrobánek vše uzpůsobí vašim představám.

Kuchyňská deska z přírodního kameneVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.kamenictvi-skrobanek.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nové hroby, renovace hrobů - kvalitní kamenické práce v okrese Opava

Nové hroby, renovace hrobů - kvalitní kamenické práce v okrese Opava

Postarat se o hrob svých rodičů a blízkých? Záležitost smutná, ale patří do reálného života a proto si každý zesnulý zaslouží pěkné místo pro odpočinek, pomník i náhrobní kámen, při kterých se bude aspoň hezky vzpomínat. Vytvoření nového hrobu nebo renovaci můžete s jistotou svěřit do rukou Kamenictví Škrobánek s působením pro okres Opava.

Vydáno 23.11.2017
Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kámen je základní stavební materiál a má proto velké využití. Z kamene se nedělají jen žulové a mramorové náhrobky, ale také kuchyňské desky a krby. Nabízíme vám veškeré kamenné výrobky. Naši práci děláme poctivě, tradiční formou a s láskou k řemeslu.

Vydáno 04.12.2014
Kvalitní a vkusný náhrobek či pomník si zaslouží každý

Kvalitní a vkusný náhrobek či pomník si zaslouží každý

Pro zesnulé už toho jako pozůstalí příliš mnoho udělat nemůžeme. Mezi poslední úkony, které jsou zároveň morální povinností každého, je pořízení kvalitního a vkusného náhrobku. V takovém případě je dobré zvolit někoho, kdo se postará o vše. Důležité je zvolit takové kamenictví, které provede kompletní servis, od zhotovení základů, přes dopravu i montáž. Tuto službu můžete využít v Kamenictví Škrobánek, které má provozovnu ve městě Opava.

Vydáno 16.11.2016Vydáno 08.04.2016
478 Zhlédnutí
Topováno 10.09.2020