TEROM s. r. o.
Sklepní kóje, školní šatnySklepní kóje TEROM – uchovávejte vaše věci v bezpečí

Kvalitní sklepní kóje na míru od českého výrobce? Přesně to nabízí společnost TEROM z Chlumce nad Cidlinou. Vyrábíme bytelné sklepní kóje a sklepní boxy, které skvěle poslouží ke skladování sezónních věcí, zboží i cenností. Při výrobě kójí se navíc plně přizpůsobíme vašim požadavkům.

sklepní kóje

Sklepní kóje, které odolají zlodějům

Sklepní kóje nejčastěji slouží k uchování věcí, které zrovna nepotřebujeme. Vzhledem k tomu, že sklepy jsou častým terčem nejrůznějších zlodějů, musí ale sklepní kóje splňovat určité požadavky a být dostatečně pevné. Na to vše v naší společnosti myslíme. Naše sklepní kóje jsou proto tvořeny pevnými rámy o rozměrech 30x30x1,5mm, ty jsou pak opatřeny pevnou svařovanou sítí nebo plechovou výplní. Také dveře kójí jsou bezpečné a pojištěné proti vysazení. Zamykání dveří je pak možné řešit jedním nebo dvěma ochrannými zámky, vložkou FAB i kombinací obou systémů.

Naše sklepní kóje jsou bezpečné


Sklepní kóje na míru

Základní výška naší sklepní kóje je 2 metry. Ve společnosti TEROM ale vždy chceme vyhovět individuálním přáním každého zákazníka. Bez problému sklepní kóje opatříme nástavbou i otvory pro rozvody potrubí. Zvolit si můžete také barevné provedení kóje i způsob povrchové úpravy. Problém pro nás není žárové zinkování, lakování ani komaxitování. Sklepní kóje také vybavíme nejrůznějším příslušenstvím - obstaráme věšáky, police, stojany i madla či kliky.

A protože vám chceme nabízet komplexní služby, zajistíme dopravu i odbornou montáž kójí. Stačí nám sdělit své požadavky a my se o vše ostatní postaráme.

Chcete i vy kvalitní sklepní kóje?
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kovové konstrukce, které vydrží vše

Kovové konstrukce, které vydrží vše

S ocelovými rámovými konstrukcemi se lidé mohou setkat na mnoha různých místech. Na stavbách, ve školách i při potřebě převážet například koně. V každém případě ale všechny tyto pomůcky musejí mít jedno společné. Tím je kvalita provedení.

Vydáno 11.06.2018
Kovovýroba se širokými možnostmi návrhů, výroby i prodeje

Kovovýroba se širokými možnostmi návrhů, výroby i prodeje

Zemědělské stroje potřebují nové náhradní díly, chybí manipulační technika, chtělo by to speciální stavební konstrukci. Jakýkoliv požadavek z těchto budete mít, tak všechno je součástí kovovýroby. A když kovovýroba, tak zajisté s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem. Takové požadavky splňuje i společnost TEROM s.r.o. z Chlumce nad Cidlinou.

Vydáno 22.06.2017Vydáno 08.04.2016
297 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017