Pohřební ústav AURIGA – profesionální balzamování zesnulých

Při zařizování pohřbu musíte myslet na spoustu věcí. Pokud tak chcete, aby poslední rozloučení proběhlo důstojně a bez komplikací, spolehněte se na skutečné profesionály z pohřebního ústavu AURIGA. Kompletní služby nabízíme pozůstalým po celé České republice již od roku 1991, díky získaným certifikátům navíc jako jediní v ČR nabízíme balzamování zesnulých.

balzamování

Balzamování vám nabízíme jako jediní

Balzamace je složitá disciplína, kterou by měl vykonávat pouze školený profesionál. V naší společnosti jsme si toho vědomi, oba naši balzamovači jsou držitelé všech potřebných licencí a oprávnění. Po důkladném studiu jsme jako jediný ústav v České republice mohli otevřít specializované centrum pro thanatopraktické ošetřování těl zemřelých a jejich balzamování, které slouží jak k samotné balzamaci zesnulých, tak pro výuku studentů.

Balzamování zajišťují školení odborníci


Důstojné poslední rozloučení

Poslední rozloučení s blízkou osobou je velmi emociálně náročné. V našem ústavu se proto snažíme, aby byla tvář zesnulého přesně taková, jakou si jí pozůstalí pamatovali za života. Pomocí balzamace upravíme tvář zesnulého pro smuteční obřad, zabráníme rozkladným procesům a napravíme případné estetické následky nemoci. Zajistíme důstojné poslední rozloučení pro všechny zúčastněné a zároveň i dodržení hygienických předpisů.
Potřebujete i vy využít našich služeb? Neváhejte a obraťte se na nás. V oboru balzamování se pohybujeme již několik let a nabízíme kvalitní služby na míru.

Balzamování - kontaktVydáno 08.04.2016
486 Zhlédnutí
Topováno 08.03.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

THANATOPRAXE – moderní zaopatření těl zemřelých

THANATOPRAXE – moderní zaopatření těl zemřelých
Po celé lidské dějiny bylo zapatření těl zemřelých v různých formách a podle rituálních pravidel běžné a praktikované podle místních podmínek, zvyklostí a rituálů ve všech jejich rozmanitostech.

V životě nás potkají i méně příjemné situace, jednou z nich je i pohřeb

V životě nás potkají i méně příjemné situace, jednou z nich je i pohřeb
Situace, která není nikomu příjemná. Každý z nás se s ní v životě potká, ať už u rodinných příslušníků nebo svých blízkých či známých přátel. Náš pohřební ústav Auriga působí po celé České Republice. Zařizujeme vše potřebné, abyste neměli navíc žádné starosti.

Pohřební služba s pochopením, respektem a úctou

Pohřební služba s pochopením, respektem a úctou
Smrt blízkého není nic jednoduchého. Ať už emočně, nebo organizačně. Kromě obrovského smutku, který cítíte, musíte také nebožtíkovi vzdát úctu uspořádáním důstojného pohřbu. Naštěstí jsou tu lidé, kteří udělají maximum, aby vám pomohli. Pracují v pohřebním ústavu Auriga, jehož hlavní sídlo najdete ...
PODSTRÁNKY

Pohřební služby a balzamace

Pohřební služby a balzamace
Pohřební služby, kremace, církevní obřady, balzamace a estetické úpravy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých
Mezinárodní převozy zesnulých, asistenční služby, kremace a pohřeb v zahraničí

Pohřební zboží

Pohřební zboží
Pohřební zboží, nabídka rakví a uren, vazba květin a věnců, potisk smutečních stuh
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. Mezinárodní převozy, pohřby, kremace
WEBOVÁ STRÁNKA
Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.
www.pohrebni-auriga.cz
Adresa

Adresa

Boženy Němcové 1052/1
Litoměřice 412 01

info@pohrebni-auriga.cz
+420 800 183 254


Najdete nás také zde:

ARES
captcha