Kompletní nabídka sortimentu oken, dveří i garážových vrat

Na českém trhu působí řada výrobců kvalitních otvorových výplní – oken, dveří, ale také třeba garážových vrat. Portfolio produktů od jednoho výrobce přitom nemusí zákazníkům vyhovovat ve všech ohledech, často je vhodné kombinovat nabídku několika výrobců a využít tak plného potenciálu, který je k dispozici. Firma Bastl, působící na českém trhu již od roku 1993, se zabývá dodávkou a montáží otvorových výplní různých výrobců a pokrývá tak kompletní nabídku sortimentu na trhu.

okna, otvorové výplně

Plastová, dřevěná i hliníková okna

Ať už dáváte přednost plastovým, dřevěným či hliníkovým oknům, z široké škály produktů různých výrobců si u firmy Bastl bezpochyby vyberete. Důležitým zástupcem výroby všech třech typů oken je český výrobce OKNOTHERM. U plastových oken výrobce jsou použity kvalitní profily německé firmy VEKA, vyráběné výhradně v kategorii A. Dřevěná eurookna zmiňovaného výrobce dodává společnost Bastl v různých provedeních profilů, které mohou být osazeny izolačními dvojskly či trojskly. Rovněž naleznete nízkoenergetická provedení, určené pro pasivní domy. Je třeba zmínit i kvalitní hliníková okna, u kterých je hlavním cílem dosáhnout vysoké kvality za přijatelnou cenu.

Kromě oken OKNOTHERM dodává firma Bastl např. i plastová Oknoplast, pro která je příznačná nejvyšší kvalita provedení, inovativní funkční řešení, bezpečnost i izolační vlastnosti. Obzvláště inovativní je vzhled těchto oken. K dispozici je široká paleta barev i přírodních imitací. Nezapomeňme však také ani na střešní okna. Ty jsou v tomto případě zastoupeny výrobcem FAKRO, vyberete si z mnoha typů od kyvných střešních oken přes výlezy až po atypické typy.

Při výběru oken se neomezujte, projděte si katalogy různých výrobců a vyberte to nejvhodnější


Dveře i garážová vrata podle potřeb klienta

Možnost výběru z široké škály produktů vás čeká také při nákupu a montáži nových dveří. I ty jsou k dispozici v různém provedení, plastové dveře jsou zastoupeny zmiňovaným výrobcem Oknoplast, při výběru interiérových dveří jsou pak možnosti volby obzvláště pestré. Při návštěvě a kontaktování firmy Bastl si projdete rozsáhlé katalogy výrobců interiérových dveří Porta Doors, Sapeli, Atex Verte či Masonite. Při samotném výběru vám odborný personál doporučí nejideálnější technické provedení, volba z hlediska vzhledu pak bude čistě na vás.

Zmiňme také nabídku výsuvných sekčních garážových vrat TRIDO, která jsou ideální volbou do všech druhů garáží, dvojgaráží i vjezdů. Garážová vrata jsou dodávána a montována na míru a přesně vyhoví aktuálním požadavkům zákazníka.

Dveře, dodávané a montované firmou Bastl, budou pýchou vašeho bydlení


Rozsah nabízených služeb

Rozhodnete-li se při zájmu o realizaci otvorových výplní pro zmiňovanou firmu Bastl, získáte kompletní servis a odborný dohled nad celou instalací. Firma poskytuje bezplatné poradenství, provede nezávaznou cenovou kalkulaci, zajistí kompletní realizaci a dodá a namontuje také veškeré doplňky od parapetů až po žaluzie či sítě proti hmyzu. Samozřejmostí je rychlý a bezproblémový záruční i pozáruční servis na veškeré dodané a montované produkty.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.oknabastl.cz

Vydáno 26.04.2016
228 Zhlédnutí
Topováno 12.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů
Dřevo je materiál, který nepřestane být součástí příbytků a zahrad ani v dnešní moderní době. A nejen dřevěný nábytek, okna a oplocení či altánky a pergoly jsou běžné, ale také dřevěné obklady fasád a střech v podobě dřevěných šindelů. A právě o kvalitní výrobu dřevěných obkladových, štípaných ...

Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek

Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek
Chystáte se postavit psí boudu, zahradní domek, budku pro ptáčky nebo jen hledáte zajímavé obložení fasády a štítů nebo originální pokládku střechy? V tom případě se podívejte na naše dřevěné šindele, jsme společnost Okna Bastl. Vyrábíme je z klasických standardních i exotických dřevin. Zajistíme ...

Kvalitní dřevěné šindele podtrhnou osobitost každé stavby

Kvalitní dřevěné šindele podtrhnou osobitost každé stavby
Dřevěné šindele jsou vyráběné z přírodních surovin, díky čemuž dokáží skvěle korespondovat s krajinou kolem. Nemusíme si však představovat jen střechy klasických dřevěnic či památkových domů, v dnešní době je využijeme i u ekologických moderních staveb či jako obklady interiérů.
PODSTRÁNKY

Plastová a hliníková okna

Plastová a hliníková okna
Hliníková a plastová okna, vysoká kvalita provedení, odolnost a moderní vzhled

Štípané a řezané šindele

Štípané a řezané šindele
Dřevěné řezané a štípané šindele, kvalitní střešní krytina pro krmítka, schránky nebo zahradní domky

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata
Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata, posuvné brány a ploty
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Okna Bastl Jan Bastl
WEBOVÁ STRÁNKA
Okna Bastl
www.oknabastl.cz
Adresa

Adresa

Antonínská 15
Dačice 380 01

bastl@oknabastl.cz
+420 602 781 336


Najdete nás také zde:

ARES
captcha