Projekty a poradenství pro potravinářský průmysl, zpracování masa, ryb a gastronomických zařízení Praha

PMZ PROJEKT, spol. s r.o. Projekty pro potravinářský průmysl

Projekty a poradenství pro potravinářský průmysl, zpracování masa, ryb a gastronomických zařízení Praha

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.
Projekty pro potravinářský průmyslČistírna odpadních vod bez řádného projektu postavit nelze

Průmyslové čistírny odpadních vod stejně jako jiné stavby se neobejdou bez vypracovaného projektu. Jedná se o vodohospodářské dílo, proto musí při výstavbě nebo rekonstrukci obdržet ČOV řádné stavební resp. vodoprávní povolení. Projektovou činností se zabývá společnost PMZ PROJEKT, pro kterou jsou čistírny odpadních vod jednou z oblastí, kterou se aktivně zabývají.

čistírna odpadních vod

Čistírny odpadních vod pomáhají přírodě

Průmyslové čistírny odpadních vod jsou dnešní době nezbytné, jelikož se odpadní vody podílejí na kvalitě podzemní vody a také vodních toků. Odstranění znečištění odpadních vod je možné u všech druhů průmyslových provozů jako je automobilový, dřevařský, strojní či tiskařský a mnohé další. Pokud se rozhodneme ČOV z těchto důvodů stavět, je nutné ji řádně naprojektovat. S tím vám může přímo pomoci firma PMZ PROJEKT, s.r.o.

Projektování ČOV


Rekonstrukce i stavba čistíren odpadních vod

Projekty čistíren odpadních vod zpracovává společnost PMZ PROJEKT zejména pro odvětví potravinářství. V této oblasti proběhla rekonstrukce ČOV u masokombinátu v Jičíně nebo v Kosteleckých uzeninách, provoz Planá nad Lužnicí.

V projektu čistírny odpadních vod musí být zapracovány informace týkající se technologické části, ale třeba i části věnující se měření a regulace. Takový projekt pro vás specialisté PMZ PROJEKT ochotně zpracují.

PMZ projekt – reference nejen ČOV
FIREMNÍ ČLÁNKY


Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Postavit halu splňující všechny požadavky potravinářského průmyslu je rozhodně nelehký úkol. Je třeba zajistit spoustu věcí, promyslet technologické postupy, zpracovat veškerou dokumentaci, získat povolení ke stavbě a mnoho dalšího. Přenechejte tyto starosti společnosti PMZ, která je na toto specialista.

Vydáno 13.03.2017
Projektování a inženýring

Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.

Vydáno 17.04.2018
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.

Vydáno 16.03.2014
Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Specifické požadavky na řešení potravinářských provozů vyžadují kvalifikované odborníky na vypracování projektu a návrhu odpovídajících technologií pro maximální efektivitu a bezpečnost práce. PMZ PROJEKT disponuje všemi prostředky a profesionálními pracovníky pro bezproblémové, a hlavně komplexní řešení provozů potravinářského průmyslu včetně jejich realizace.

Vydáno 07.05.2013
Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů je specialitou společnosti PMZ PROJEKT již od roku 1991. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru tak přesně víme, co si projektování v oboru zpracování potravin žádá, a jsme připraveni poradit si se všemi problémy. Chcete rekonstruovat svůj provoz? Nebo hledáte někoho, kdo se postará o návrh složitého mnoha milionového projektu? My máme na kontě již stovky úspěšných projektů, projektování masných závodu na míru tak nabídneme i vám.

Vydáno 06.06.2015Vydáno 06.05.2016
146 Zhlédnutí
Topováno 27.05.2019