Zemní protlaky - metoda, která ve městech nezpůsobuje komplikace a je šetrná k přírodě

Plánujete realizaci stavby spojenou s budováním inženýrských sítí? V oblastech mimo města lze pro výkopové práce běžně používat bagry, v městech by však podobné práce omezovaly provoz, což často ani není možné - nejen kvůli uzavírkám, které by komplikovaly život řidičům. Řešením mohou být zemní protlaky.

zemní protlaky

Zemní protlaky ve městech

Stavební práce a zemní protlaky mají ve velkých městech svá specifika - jeden příklad za všechny je Praha, která má největší hustotu zalidnění, s čímž souvisí i složitější budování inženýrských sítí. Proto jsou zde při budování inženýrské sítě zemní protlaky téměř nezbytné. A právě zemní protlaky zajišťuje naše společnost Zempro.


Grundomat – technologie pro zemní protlaky

Neváhejte nás kontaktovat a objednejte si zemní protlaky pomocí technologie Grundomat. Rádi za vámi dorazíme přímo na místo plánované inženýrské sítě, kde budou zemní protlaky prováděny - na základě informační schůzky provedeme detailní zaměření požadovaného zemního protlaku a zdarma zhotovíme přesnou investiční kalkulaci.

Budování inženýrské sítě ve městě - zemní protlaky


Podvrty a protlaky jako ekologická metoda pro ochranu přírody

K čemu se používají podvrty a protlaky terénu? S využitím bezvýkopových metod, kdy jsou použity protlaky a podvrty, zůstane zachován ráz krajiny a škody na životním prostředí budou pouze minimální. Proto jsou podvrty a protlaky vhodné například při budování inženýrské sítě pod silnicí, železnicí, vodotečí či pod stavbami. Díky této metodě se i náročné výkopové práce obejdou bez zásahu do ekosystému.

Podvrty a protlaky - šetrná metoda, která nepoškozuje životní prostředíVydáno 11.04.2016
193 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků
Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, ...

Proč byste měli chtít zemní protlaky od nás?

Proč byste měli chtít zemní protlaky od nás?
Pomocí této technologie se dá stavební zakázka s inženýrskými sítěmi realizovat právě díky protlakům a podvrtům. Provádíme přesnou a konkrétní kalkulaci zdarma. Výkop je ihned zajištěný pomocí vsouvání trubek. Rychlost výkopu je tak deset metrů za hodinu, to všechno umí právě přístroj Grundomat.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o.
www.zemni-protlaky-grundomat.cz
Adresa

Adresa

Dukelská 1455
Dvůr Králové nad Labem 544 01

info@zemni-protlaky-grundomat.cz
+420 777 656 003


Najdete nás také zde:

ARES
captcha