Betonová schodiště pro každou budovu vyrobí firma PLASTBETON

Potřebujete nové betonové schody a hledáte jejich výrobce? Obraťte se na firmu PLASTBETON, která vyrábí, prodává a montuje betonová schodiště s požadavkem na rovnoměrné normované zatížení vhodná do všech budov. Kromě toho vyrábíme a prodáváme také další betonové stavební díly, jako jsou stropy, filigrány, podesty, balkony a podobně. Najdete nás v areálu bývalé Panelárny Plačice v Hradci Králové.

betonové schody na míru

Vyrábíme betonová schodiště budově na míru

Potřebujete betonové schody pro bytový či rodinný dům, ubytovnu, internát, hotel, školku či administrativní nebo jiné budovy? Prefabrikovaná betonová schodiště pro všechny typy budov vyrábíme v různých rozměrech ramen i podest. Poskytneme vám tak ideální řešení pro váš dům, ať už potřebujete ramena schodiště s podestou nebo bez ní, poradíme si i s točitými schodišti.

Povrch betonových schodů je hladký od ocelové formy, určený pro další úpravy, jako je štěrkování nebo obklad. Jednotlivé prvky schodiště vyrábíme podle výrobních výkresů, které jsou zpracovány na základě statického výpočtu pro danou zakázku.

Betonová schodiště


Betonová schodiště i namontujeme

Při montáži betonových schodů používáme jeřáb, který zvedne schodišťový prefabrikát. Při zvedání se schodiště uchopí za zabudované montážní úchyty s použitím vahadla nebo lan, které zajistí zatížení montážních úchytů.

Betonové schody - montážVydáno 12.04.2016
550 Zhlédnutí
Topováno 21.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu

Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu
Výrobě betonových stropů, schodišť, balkónů a mnohých dalších výrobků právě z betonu, se věnuje společnost PLASTBETON s.r.o., která se zabývá především výrobou, prodejem a montáži betonových stavebnicových dílců jako jsou: stropy Spiroll, betonové schodiště, filigrány, podesty, balkóny a RZP ...

Nechte do svého domova zabudovat kvalitní betonový strop

Nechte do svého domova zabudovat kvalitní betonový strop
Stavba rodinného domu, bytové zástavby, komerčních a průmyslových prostorů sebou přináší i různé bezpečnostní normy, kvalitu materiálů a splnění požadavků pro komfortní obývání. Z těchto důvodů se klade vysoká náročnost i na samotné stropy. O stropech nejen svoje ví, ale také kvalitní řešení ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PLASTBETON s.r.o. Betonové dílce Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
PLASTBETON s.r.o.
www.plastbeton.cz
Adresa

Adresa

Pardubická 245
Hradec Králové - Kukleny 500 04

vitkova@plastbeton.cz
+420 495 591 691


Najdete nás také zde:

ARES
captcha