Malířské i zednické práce všeho druhu umí firma MANAZEP

Nejen malování a nátěry, ale i veškeré zednické práce včetně stěrek zajistí firma MANAZEP Opava. Na trhu působíme už patnáct let a nabízíme komplexní služby v oblasti malování a zednictví. Garantuje profesionální přístup, spolehlivé malíře a vysokou kvalitu odvedené práce. Ačkoliv je naším hlavním působištěm Opava a okolí, zakázky realizujeme v celé České republice.

malířské práce

Malování veškerých prostor

Malujeme jakékoliv prostory, od pokojů po průmyslové haly nebo schodiště. Provádíme malířské práce v bytech, kancelářích, firemních areálech, administrativních budovách, skladech a podobně. Potřebujete-li vymalovat, obraťte se na nás a o víc se nemusíte starat. Sami si vše zakryjeme, oblepíme a po vymalování také uklidíme.

Malování, malířské práce


Specializujeme se na stěrky

Zaměřujeme se na vyrovnávání vnitřních omítek v bytech, domech i kancelářích. Místo štukování omítek používáme stěrky. Jen stěrkové omítky vám totiž zajistí dokonale hladké stěny.

Dále provádíme nátěry oken, dveří, střech, průmyslových podlah a konstrukcí, nátěry fasád. Poradíme si také se sádrokartony a dekorativními nástřiky. Na malířské a zednické práce poskytujeme také slevy.

Stěrky


Umíme i celkové rekonstrukce

Firma MANAZEP nabízí také možnost celkové rekonstrukce. Spolupracujeme proto i s dalšími řemesly a dokážeme vám tak zprostředkovat i doprovodnou práci stolaře, podlaháře, pokrývače, klempíře a dalších.

Samozřejmostí je úklid po skončení práce. Každá rekonstrukce je prašný proces, k úklidu proto používáme průmyslové vysavače. Nemusíte mít strach z nepořádku.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-374170-malirstvi-opava-katerinky

Vydáno 13.04.2016
131 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Knop Pavel - MANAZEP Malířství Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
Knop Pavel - MANAZEP
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Kollárova 9
Opava - Kateřinky 747 05

pavelknop@atlas.cz
+420 603 503 770


Najdete nás také zde:

ARES
captcha