Legios Loco a.s.Legios Loco – Železniční vagony se vším všudy

Výroba železničních vagonů, opravy vagonů, jejich modernizace a renovace, to vše je oborem společnosti Legios Loco. Již více než 140 let vyrábíme železniční vagóny různých typů. Ani na starší vagony ale nezapomínáme, obrátit se na nás tak mohou i firmy, které potřebují pomoci s opravami a renovacemi vagonů.

železniční vagony

Železniční vagony vyrábíme přes sto let

Výroba vagonů má v naší společnosti mnohaletou tradici. Přesto jsme si ale vědomi toho, že vagony a požadavky na ně se stále vyvíjí. Neustále se proto vzděláváme a investujeme do těch nejmodernějších technologií i vlastního výzkumu. Také díky tomu se dnes řadíme mezi největší evropské výrobce vagónů.
Jaké železniční vagony u nás seženete? Na míru vyrábíme:

- výsypné vozy
- cisternové vozy
- plošinové vozy

Železniční vagony navrhujeme i vyrábíme


Opravy vagonů i kompletní renovace

Návrh, vývoj, design a výroba vagonů jsou pro nás samozřejmostí, my ale chceme nabízet komplexní služby i pro majitele starších vagonů. Naším oborem jsou proto také opravy vagonů a jejich renovace. Problém pro nás nejsou drobné opravy, rozsáhlé renovace ani provedení kompletní prohlídky a všech zkoušek. I starší vagony díky nám získají moderní kabát a splní všechny aktuální předpisy.
Zajímáte se i vy o železniční vagony? Obraťte se na společnost Legios Loco. Vyrobíme vám vagony na míru, postaráme se ale i modernizaci starších strojů.

Servis vagonů i jejich renovace
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba nákladních vagónů, ale i opravy kolejových vozidel a lokomotiv jsou naším oborem už 140 let

Výroba nákladních vagónů, ale i opravy kolejových vozidel a lokomotiv jsou naším oborem už 140 let

Výroba železničních vagónů, ale i modernizace a opravy kolejových vozidel vám nabízí společnost LEGIOS. Díky dlouholetým zkušenostem, moderním technologiím a neustálému vývoji a výzkumu dnes patříme ke špičce v oblasti kolejových vozidel. Ať už vás tak zajímá výroba železničních kolejových vozidel či opravy a rekonstrukce nákladních vagónů, lokomotiv a osobních vozů, na nás se můžete spolehnout.

Vydáno 21.05.2015Vydáno 15.04.2016
139 Zhlédnutí
Topováno 28.08.2016