Legios Loco – Železniční vagony se vším všudy

Výroba železničních vagonů, opravy vagonů, jejich modernizace a renovace, to vše je oborem společnosti Legios Loco. Již více než 140 let vyrábíme železniční vagóny různých typů. Ani na starší vagony ale nezapomínáme, obrátit se na nás tak mohou i firmy, které potřebují pomoci s opravami a renovacemi vagonů.

železniční vagony

Železniční vagony vyrábíme přes sto let

Výroba vagonů má v naší společnosti mnohaletou tradici. Přesto jsme si ale vědomi toho, že vagony a požadavky na ně se stále vyvíjí. Neustále se proto vzděláváme a investujeme do těch nejmodernějších technologií i vlastního výzkumu. Také díky tomu se dnes řadíme mezi největší evropské výrobce vagónů.
Jaké železniční vagony u nás seženete? Na míru vyrábíme:

- výsypné vozy
- cisternové vozy
- plošinové vozy

Železniční vagony navrhujeme i vyrábíme


Opravy vagonů i kompletní renovace

Návrh, vývoj, design a výroba vagonů jsou pro nás samozřejmostí, my ale chceme nabízet komplexní služby i pro majitele starších vagonů. Naším oborem jsou proto také opravy vagonů a jejich renovace. Problém pro nás nejsou drobné opravy, rozsáhlé renovace ani provedení kompletní prohlídky a všech zkoušek. I starší vagony díky nám získají moderní kabát a splní všechny aktuální předpisy.
Zajímáte se i vy o železniční vagony? Obraťte se na společnost Legios Loco. Vyrobíme vám vagony na míru, postaráme se ale i modernizaci starších strojů.

Servis vagonů i jejich renovaceVydáno 15.04.2016
184 Zhlédnutí
Topováno 28.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba nákladních vagónů, ale i opravy kolejových vozidel a lokomotiv jsou naším oborem už 140 let

Výroba nákladních vagónů, ale i opravy kolejových vozidel a lokomotiv jsou naším oborem už 140 let
Výroba železničních vagónů, ale i modernizace a opravy kolejových vozidel vám nabízí společnost LEGIOS. Díky dlouholetým zkušenostem, moderním technologiím a neustálému vývoji a výzkumu dnes patříme ke špičce v oblasti kolejových vozidel. Ať už vás tak zajímá výroba železničních kolejových vozidel ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Legios Loco a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Legios Loco a.s.
www.legios.eu
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty a služby
Adresa

Adresa

Karla Engliše 3201/6
Praha 5 - Smíchov 150 00

sales@legios.eu
+420 415 628 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha