Motocyklová sezóna je tady a s ní i nový showroom KTM AUTONOVA

První polovina tohoto roku není významná jen pro motorkáře, kteří netrpělivě čekali na příznivé počasí pro krátké i dlouhé jízdy na motocyklu. Obzvláště důležitou, až přelomovou, se stala pro brněnského prodejce KTM AUTONOVA BRNO, který po letech kompromisů představil svůj nový showroom a s ním i řadu dalších příležitostí a novinek.

KTM AUTONOVA  - showroom

Showroom KTM AUTONOVA

Po delší době plánování a realizace se původní specializované a prodejní centrum KTM AUTONOVA v Brně v Masné ulici výrazně rozšířilo a přineslo tak řadu novinek včetně perfektně vybaveného showroomu. Návštěvníci tak mohou na jednom místě obdivovat motokrosové speciály, ale také sportovní i cestovní Travel endura, naked motocykly i supersporty o obsahu 125 a 390 ccm.

Kromě tradičních modelů motocyklů KTM naleznete v prodejním centru také řadu novinek, které se na trhu v tomto roce objevily. Pokud vás moderní design evropského výrobce KTM, jednoznačně spojeného s oranžovou barvou, přitahuje, nejjednodušší možností je osobní návštěva showroomu v Brně a seznámení se s aktuální nabídkou.

Servis a prodej motocyklů KTM


Novinky v roce 2016

Některé z novinek mohli příznivci motocyklů vidět na vlastní oči již na letošním Motosalonu v Brně. V klidu a bez davů se nyní můžete sami podívat např. na významnou novinku – enduro Freeride. Jde o motorku z dílny KTM, která je vzhledem k elektropohonu šetrná k životnímu prostředí, to mu však rozhodně neubírá na kráse ani na síle. Motor je tichý, a proto není rušivým elementem pro další návštěvníky přírody.

Za zmínku stojí také nová aplikace konfigurátor motocyklů, kterou si pro své příznivce připravil sám výrobce a kterou naleznete na jeho oficiálních stránkách. Během několika vteřin si tak motocykl vyladíte sami podle svých požadavků a preferencí. Za zmínku stojí také nový motocykl KTM 1290 SUPER DUKE GT, který sklidil velkou oblibu i mezi odbornou veřejností.

Navštivte showroom KTM AUTONOVA v Brně


Prodej a servis nových i ojetých motocyklů

Motocyklové centrum v Brně se kromě prodeje motocyklů KTM zabývá i záručním i pozáručním servisem. Všichni mechanici byli vyškoleni přímo u výrobce a vynikají svými znalostmi i zručností. Opravy jsou prováděny na moderním pracovišti, které je vybaveno speciální diagnostikou KTM. K dispozici jsou originální díly KTM, v případě zájmu si přímo v prodejně můžete zakoupit také značkové oblečení či doplňky.

Ať už motocykl vlastníte, zvažujete jeho pořízení nebo se jen rádi kocháte krásou těchto strojů, navštivte nové centrum KTM AUTONOVA v Brně. Odborný personál vám podá veškeré potřebné informace, eventuálně vás nechá unášet se krásou těchto strojů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autonova.cz

Vydáno 01.05.2016
104 Zhlédnutí
Topováno 25.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Škoda Rapid Spaceback: Jednou ho vyzkoušíte a už v něm odjedete

Škoda Rapid Spaceback: Jednou ho vyzkoušíte a už v něm odjedete
Přemýšlíte o koupi nového vozu, nebo jste se rozhodli, že ten nový Rapid prostě chcete, jen nevíte, ve které variantě? Navštivte autorizovaného prodejce vozů Škoda Autonova Brno a budete mít jasno. Máme pro vás nejen všechny typy Škody Rapid včetně typu Škoda Rapid Spaceback, ale samozřejmě také ...

Představujeme nový automobil značky Škoda, který má název Karoq

Představujeme nový automobil značky Škoda, který má název Karoq
Máte rádi známou a proslulou českou značku Škoda? Pak se jistě také velice těšíte na nový model Škoda Karoq, který si nyní představíme. Jeho přezdívkou je: „Auto se šípem“. Jezdí velice rychle, ale především bezpečně.

Nová Škoda Kodiaq se postará o jízdu vašich snů

Nová Škoda Kodiaq se postará o jízdu vašich snů
Každý nový model vozidla přináší překvapení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Škoda se rozhodla rovněž splnit přání mnoha zákazníků a přivézt na světlo světa svoje první SUV značky Škoda Kodiaq. Už podle názvu lze soudit, že jde o medvěda, který má sílu, nadzemské vlastnosti a ...

Autosalon ŠKODA jako součást prostorů společnosti AUTONOVA

Autosalon ŠKODA jako součást prostorů společnosti AUTONOVA
Chcete se podívat na všechny aktuální modely vozů ŠKODA? To bude již brzy možné v prostorách společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o., která aktuálně provádí přestavbu a pracuje na novém uspořádání prostorů autosalonu. Nejnovějšími modely se budete kochat ve chvílích čekání na dokončení servisu či opravy ...

Jezděte každý rok novou Škodovkou díky operativnímu leasingu

Jezděte každý rok novou Škodovkou díky operativnímu leasingu
Potřebujete auto, ale chybí vám dostatek financí? Nebo prostě rádi zkoušíte nové věci a chcete se vozit v nejnovějším modelu na trhu? Pak je pro vás operativní leasing pro soukromníky od ŠkoFINU tím pravým řešením. Auto si můžete na čas pronajmout a až zatoužíte po jiném, jednoduše nám ho vrátíte.

Na autosalonu v Paříži byla představena nová Škoda Fabia. A je na co se dívat!

Na autosalonu v Paříži byla představena nová Škoda Fabia. A je na co se dívat!
V roce 2014 se již objevilo mnoho automobilových novinek. Na českém trhu půjde především o automobily Škoda Yeti nebo novou ŠKODA Fabia. V případě druhé jmenované krásky se fanoušci škodovek mohou těšit na kombinaci sportovnějších proporcí a stylovějšího designu. Nová Škoda Fabia se u prodejců ...
PODSTRÁNKY

Prodej vozů značky ŠKODA

Prodej vozů značky ŠKODA
Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA
Autorizovaný záruční i pozáruční servis vozů VW ŠKODA, řešení v případě nehody či poškození vozidla

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing a prodej ojetých vozů
Operativní leasing ŠKODA Bez starostí, prodej ojetých ověřených vozů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTONOVA BRNO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTONOVA BRNO s.r.o.
www.autonova.cz
Adresa

Adresa

Masná 418/20
Brno 602 00

jan.tuma@autonova.cz
+420 543 424 213


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha