HELUZ – české cihly s výjimečnými vlastnostmi

Výběr prvotřídních cihel je jedním ze základních faktorů, které výrazně ovlivní kvalitu hrubé stavby. Největším českým výrobcem cihelných produktů pro hrubou stavbu je HELUZ, který navazuje na stoletou cihlářskou tradici v Dolním Bukovsku. Společnost TIMO profistavby s.r.o. používá při svých realizacích právě cihly tohoto výrobce, v kombinaci s mnohaletými zkušenostmi, řadou profesionálních řemeslníků i individuálním přístupem ke klientovi je pak výsledná hrubá stavba vždy precizní záležitostí.

vyzdívky Heluz

Cihly, komíny, překlady i stropy HELUZ

Společnost HELUZ se zabývá výrobou celé řady cihelných produktů. Při realizaci hrubé stavby je totiž třeba použít nejen samotné cihly, nýbrž i překlady, vyzdívky či stropy. Cihly HELUZ vynikají svými tepelně izolačními vlastnostmi, jsou masivní, pevné a přitom současně cenově dostupné. Cihlové produkty HELUZ v současnosti patří mezi vůbec to nejlepší, co lze na českém trhu sehnat.

Cihly udržují optimální mikroklima, mají výborné akumulační schopnosti, jsou dostatečně únosné a zároveň tlumí zvuk. To je také důvod, proč společnost TIMO profistavby s.r.o. používá při realizaci hrubých staveb právě cihly zmiňovaného výrobce.

Široký sortiment kvalitních cihelných produktů českého výrobce HELUZ


Cihly HELUZ pro zdravé bydlení

V dnešní době se při plánování hrubých staveb klade velký důraz na tzv. zdravé bydlení. Vzhledem k tomu, že v domě strávíme velkou část svého života, je třeba zajistit ideální podmínky pro zdravé bydlení. Právě cihly HELUZ díky svým vlastnostem vytváří ideální příležitost tohoto standardu dosáhnout.

Pomocí cihel, vyzdívek i překladů je tak možné bez problému vytvořit hrubou stavbu, která poskytne velkorysý prostor, současně umožní přísun dostatečného množství přirozeného světla, to vše při důrazu na šetrnost k přírodě a energetickou nenáročnost. Vezmeme-li v potaz výše uvedené vlastnosti těchto cihel, jedná se o produkty, které poskytnou ideální zázemí pro vybudování hrubé stavby s ohledem na požadavky zdravého bydlení.


Reference mluví za vše

Abychom nezůstali jen u papírových parametrů, uveďme si příklad konkrétní realizace. Společnost TIMO profistavby s.r.o. provedla před nedávnem výstavbu hrubé stavby rodinného domu ve Vratimově u Ostravy, při které byly použití právě cihelné výrobky HELUZ.

V krátké době tak vznikla stavba, která se pyšní vysokou pevností, skvělými akumulačními a akustickými vlastnostmi, nehořlavostí i schopností zvládat kolísání vlhkosti vzduchu. Současně se řadí mezi standard zdravého bydlení, je schopna propouštět páru difuzí a vyniká předem určenou zdravotní nezávadností a dlouhou životností.

Společnost TIMO profistavby s.r.o. je tak jasným důkazem toho, že při stavebních realizacích není důležitá jen samotná řemeslná činnost, ale také volba kvalitního materiálu. Při výběru stavební firmy tak vždy tento faktor berte v potaz a inspirujte se obzvlášť zde.

Realizace hrubé stavby s využitím výjimečných cihel HELUZ


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.timo-profistavby.cz

Vydáno 01.05.2016
116 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pronájem nebytových prostor v Ostravě

Pronájem nebytových prostor v Ostravě
Hledáte místo pro své obchodní či pracovní aktivity? Společnost TIMO profistavby s.r.o., specialista v oblasti stavitelství a stavebnictví, dokončuje výstavbu nové budovy na Slezské Ostravě a poskytují pronájem nebytových prostor. Budova se nachází na přístupném frekventovaném prostranství a ...

Firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě a bohatými zkušenostmi se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi v oblasti pozemních staveb

Firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě a bohatými zkušenostmi se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi v oblasti pozemních staveb
Jejich služby můžete využít ke stavbě svého vlastního nového domova nebo k rekonstrukcím. Vedou si velice dobře také v oblasti výstavby dalších administrativních budov. Postaví školku, školu, zdravotnickou budovu, objekt k podnikání a pro obchodní účely. Nejsou však výjimkou ani stavby cestovního ...

Ploché střechy nemusí být fádní, zelená střecha je toho důkazem

Ploché střechy nemusí být fádní, zelená střecha je toho důkazem
Ploché střechy začaly být v našem prostředí oblíbené především ve funkcionalistické éře a během staveb panelových domů. Stavba takové střechy přitom nepatří mezi nejnáročnější a nejnákladnější, je však třeba zaměřit se na kvalitní tepelnou izolaci a hydroizolační vrstvu. Druhů plochých střech může ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Timo profistavby s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Timo profistavby s.r.o.
www.timo-profistavby.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Stavební firma
Adresa

Adresa

Petřvaldská 1193/1
Ostrava - Slezská Ostrava 710 00

asistentka@timops.cz
+420 602 530 741


Najdete nás také zde:

ARES
captcha