Timo profistavby s.r.o.

Vydáno 01.05.2016
78 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2017

HELUZ – české cihly s výjimečnými vlastnostmi

Výběr prvotřídních cihel je jedním ze základních faktorů, které výrazně ovlivní kvalitu hrubé stavby. Největším českým výrobcem cihelných produktů pro hrubou stavbu je HELUZ, který navazuje na stoletou cihlářskou tradici v Dolním Bukovsku. Společnost TIMO profistavby s.r.o. používá při svých realizacích právě cihly tohoto výrobce, v kombinaci s mnohaletými zkušenostmi, řadou profesionálních řemeslníků i individuálním přístupem ke klientovi je pak výsledná hrubá stavba vždy precizní záležitostí.

vyzdívky Heluz

Cihly, komíny, překlady i stropy HELUZ

Společnost HELUZ se zabývá výrobou celé řady cihelných produktů. Při realizaci hrubé stavby je totiž třeba použít nejen samotné cihly, nýbrž i překlady, vyzdívky či stropy. Cihly HELUZ vynikají svými tepelně izolačními vlastnostmi, jsou masivní, pevné a přitom současně cenově dostupné. Cihlové produkty HELUZ v současnosti patří mezi vůbec to nejlepší, co lze na českém trhu sehnat. Cihly udržují optimální mikroklima, mají výborné akumulační schopnosti, jsou dostatečně únosné a zároveň tlumí zvuk. To je také důvod, proč společnost TIMO profistavby s.r.o. používá při realizaci hrubých staveb právě cihly zmiňovaného výrobce.

Široký sortiment kvalitních cihelných produktů českého výrobce HELUZ


Cihly HELUZ pro zdravé bydlení

V dnešní době se při plánování hrubých staveb klade velký důraz na tzv. zdravé bydlení. Vzhledem k tomu, že v domě strávíme velkou část svého života, je třeba zajistit ideální podmínky pro zdravé bydlení. Právě cihly HELUZ díky svým vlastnostem vytváří ideální příležitost tohoto standardu dosáhnout. Pomocí cihel, vyzdívek i překladů je tak možné bez problému vytvořit hrubou stavbu, která poskytne velkorysý prostor, současně umožní přísun dostatečného množství přirozeného světla, to vše při důrazu na šetrnost k přírodě a energetickou nenáročnost. Vezmeme-li v potaz výše uvedené vlastnosti těchto cihel, jedná se o produkty, které poskytnou ideální zázemí pro vybudování hrubé stavby s ohledem na požadavky zdravého bydlení.


Reference mluví za vše

Abychom nezůstali jen u papírových parametrů, uveďme si příklad konkrétní realizace. Společnost TIMO profistavby s.r.o. provedla před nedávnem výstavbu hrubé stavby rodinného domu ve Vratimově u Ostravy, při které byly použití právě cihelné výrobky HELUZ. V krátké době tak vznikla stavba, která se pyšní vysokou pevností, skvělými akumulačními a akustickými vlastnostmi, nehořlavostí i schopností zvládat kolísání vlhkosti vzduchu. Současně se řadí mezi standard zdravého bydlení, je schopna propouštět páru difuzí a vyniká předem určenou zdravotní nezávadností a dlouhou životností. Společnost TIMO profistavby s.r.o. je tak jasným důkazem toho, že při stavebních realizacích není důležitá jen samotná řemeslná činnost, ale také volba kvalitního materiálu. Při výběru stavební firmy tak vždy tento faktor berte v potaz a inspirujte se obzvlášť zde.

Realizace hrubé stavby s využitím výjimečných cihel HELUZVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.timo-profistavby.cz