Zakázková výroba šperků i kompletní klenotnický a hodinářský servis

Již přes 15 let působí na českém trhu Zlatnictví u Papouška, zabývající se zakázkovou výrobou zlatých i stříbrných šperků a poskytováním kompletních klenotnických a hodinářských služeb. V současné době působí na třech pobočkách – v Pohořelicích, Moravském Krumlově a v Židlochovicích. Firma nabízí služby vysoké kvality, díky čemuž si získala oblibu a stálou klientelu.

hodinky, hodinářství

Výroba stříbrných i zlatých šperků na zakázku

Zabýváme se zakázkovou výrobou zlatých i stříbrných šperků, kterou provádíme ve vlastní dílně. Zákazník si tak může nechat vyhotovit šperky podle svých požadavků, a to v různých rozměrech či barvách zlata. Mnozí jistě ocení možnost výroby šperků z vlastního materiálu. Pokud máte staré šperky nebo zlomky různé ryzosti či barvy, můžete si je nechat přetvořit v nový unikátní kousek.

Precizní šperky ze zlata i stříbrna v dílně v Pohořelicích


Klenotnické opravy

Kromě samotné zakázkové výroby poskytujeme i kompletní klenotnický servis. Poškozené nebo opotřebované zlaté, stříbrné, ale i ocelové šperky tak budou po našem odborném zásahu opět funkční a jako nové.

Provádíme opravy šperků různého druhu, od fasování, letování či čištění až po povrchové úpravy, např. matování nebo rhodiování zlata i stříbra. Naše firma také disponuje strojem puk 4.1., díky kterému lze rychle a kvalitně svařit ocelové šperky. Potřebujete-li upravit velikost šperků, jako jsou prsteny a řetízky, navštivte jednu z poboček, rádi Vám vyhovíme.

Zlatnictví u Papouška poskytuje komplexní služby v oblasti zlatnictví a zajišťuje vlastní výrobu


Služby v oblasti hodinářství

Naše firma poskytuje nejen služby v oblasti klenotnictví, ale také hodinářství. Na počkání provádíme výměny baterií do všech typů hodinek, a to včetně zkoušky vodotěsnosti. Zájem je také o opravu či výměnu kožených pásků a kovotahů do hodinek.

Nové hodinky, ale také hodiny či budíky si navíc můžete v našich prodejnách zakoupit, a to buď přímo v jedné z kamenných poboček, nebo prostřednictvím vlastního internetového obchodu. V nabídce naleznete např. produkty výrobců CASIO, JVD a dalších.

Našim cílem, je zajistit co nejpestřejší rozsah služeb vysoké kvality v oblasti zlatnictví i hodinářství.

Další nabízenou službou je např. výkup zlata i stříbra dle aktuálního kurzu nebo výhodný prodej šperků protihodnotou.

Ať už jde o vlastní výrobu šperků, opravy či další služby, dosahujeme velmi vysokého standardu ve vztahu ke klientovi.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zlatnictviupapouska.cz

Vydáno 12.07.2016
352 Zhlédnutí
Topováno 05.12.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Snubní prsteny podle vašich představ

Snubní prsteny podle vašich představ
Plánujete svatbu a rozhlížíte se po ideálních snubních prstenech, které se vám budou líbit celý život? Řešení najdete ve Zlatnictví u Papouška. Zaměřujeme se na výrobu šperků ve vlastní dílně. Nabízíme snubní prsteny ze zlata, stříbra i chirurgické oceli podle vlastních vzorů nebo vašich návrhů. ...

Výroba snubních prstenů a šperků na zakázku

Výroba snubních prstenů a šperků na zakázku
Snubní prsteny jsou součástí velké události, díky které vstoupí do stavu manželského dva lidé, kteří se rozhodli pro společný život. Proto je důležité brát ohled na představu dvou snoubenců, kteří si vysnili design svých snubních prstenů. Zlatnictví u Papouška splní vaše přání a pomůže s výběrem ...

Výroba a prodej zlatých šperků

Výroba a prodej zlatých šperků
Zlaté šperky patří od nepaměti k nádherným skvostům, které zdobí nejednu ženu. Jsou symbolem nejen jakéhosi bohatství, ale také úcty k ženě, podtrhnutí její krásy a možností obdarování k různým příležitostem. Od narozenin, přes svatbu až po narození dítěte. Pokud právě hledáte vhodné řešení výběru ...
PODSTRÁNKY

Snubní prsteny

Snubní prsteny
Zlaté, stříbrné a ocelové snubní prsteny - krásná a tradiční připomínka vstupu do manželství

Ocelové šperky

Ocelové šperky
Široký sortiment šperků z chirurgické oceli - nízká cena, špičková kvalita a luxusní design

Zlatnická výroba a úprava šperků

Zlatnická výroba a úprava šperků
Výroba zlatých a stříbrných šperků z vlastního materiálů, servis a čištění šperků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zlatnictví Pavel Hegr
WEBOVÁ STRÁNKA
Zlatnictví
www.zlatnictviupapouska.cz
Adresa

Adresa

Lidická 449
Pohořelice 691 23

zlatnictviupapouska@seznam.cz
+420 776 655 647


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha