ARGOS ELEKTRO Ostrava je specialista na kabely

Nejrůznější kabely prodává společnost ARGOS ELEKTRO Ostrava. Od roku 1997 prodáváme elektroinstalační materiál a v současnosti máme největší velkosklad a velkoobchod s ním v České republice. Našim sídlem je moravskoslezská metropole, najdete nás ale také na e-shopu. Z našeho obrovského výběru za skvělé ceny si vybere každý. Specializujeme se zejména na kabely, kterých u nás najdete skutečně nepřeberné množství.

ARGOS ELEKTRO, a.s. ARGOS ELEKTRO, a.s. Topnutí: 8   PR-ČLÁNKY    ID jazyk nadpis vloženo vložil topováno obr aktualizováno aktualizoval smazáno smazal  Náh

Instalační a flexibilní kabely jsou základ

Základem naší nabídky jsou instalační kabely. Jde o nejběžnější a nejprodávanější typ kabelů, které se používají pro všechny druhy elektrických rozvodů v bytech, domech, ale i průmyslových a firemních areálech a podobně. Instalační kabely nabízíme ve dvou provedeních, a to hliníkové a měděné.

Podobné využití mají i flexibilní kabely, které se hodí tam, kde je potřeba určitá míra flexibility kabelů, třeba v ohybech. Využívají se proto například k připojení strojů. Pořídíte u nás flexibilní kabely jednožílové i vícežílové, podle použité izolace pryžové a PVC kabely.

E-shop s kabely všech druhů


Odolné a nehořlavé bezhalogenové kabely

Dnes moderní a velmi populární jsou bezhalogenové kabely, které náš e-shop i prodejna v Ostravě samozřejmě také nabízí. Opět je lze využít podobně jako instalační kabely, jejich výhoda však tkví ve vyšší bezpečnosti a protipožární odolnosti. Jsou nehořlavé a tím zajistí vyšší ochranu osob i majetku při případném požáru.

Speciální variantou jsou bezhalogenové kabely s funkční schopností, které při požáru garantují delší dobu funkčnosti a hodí se proto například do výtahů, eskalátorů, ale i do požárních osvětlení, ventilátorů a dalších prvků požárně bezpečnostních zařízení a evakuačních prostředků.


Prodáváme také kabely sdělovací a ovládací

Dále nabízíme sdělovací kabely pro počítače a přenášení dat, které najdou využití průmyslu i domácnosti. Hodí se pro telefony, dálkově ovládané vstupy a podobně. Součástí našeho sortimentu jsou také stíněné a nestíněné ovládací kabely, které se využívají k ovládání strojů, technologií a technologických celků.

Na e-shopu i v prodejně v Ostravě najdete skutečně kabely všech druhů, přesvědčte se o tom.Vydáno 15.04.2016
674 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem v Ostravě s působností po celé ČR

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem v Ostravě s působností po celé ČR
Společnost ARGOS ELEKTRO, a.s. vznikla již v roce 1997. Během let svého působení si získala renomé, otevřela pobočky na mnoha místech v okolí Ostravy i po celé České republice. Díky tomu tak nabízí elektroinstalační materiál a kabely firmám i koncovým zákazníkům v Ostravě i mimo ni, dnes má i řadu ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ARGOS ELEKTRO, a.s. Kabely a elektro materiál
WEBOVÁ STRÁNKA
ARGOS ELEKTRO, a.s.
argos.cz
Adresa

Adresa

Na náhonu 1165/17
Ostrava 702 00

hodonin@argos.cz
+420 702 267 622


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha