Greenlux s.r.o přináší revoluci v technickém osvětlení

Společnost Greenlux s.r.o. dlouhodobě působí na českém trhu v oblasti LED svítidel a svým zákazníkům nabízí širokou řadu velmi kvalitních výrobků. Kromě běžně dostupných LED svítidel, se velmi intenzivně věnuje a soustředí na vlastní vývoj a výzkum.

Detail chladiče s PCB pásem

Svítidlo DUST PROFI LED

V loňském roce tak společnost Greenlux s.r.o. na trh uvedla nový druh svítidla pod názvem DUST PROFI LED, které sklidilo obrovský úspěch na trhu. Jedná se o prachotěsné vysoce energeticky úsporné svítidlo s LED technologií. Toto svítidlo se dokázalo bez problémů prosadit ve velké konkurenční nabídce a to především díky své ojedinělé konstrukci, která je řešena bez kompromisů.

Svítidlo můžete vidět například v mrazících boxech společnosti MAKRO po celé České republice nebo ve výrobní hale společnosti SAMSONITE v Budapešti, kde bylo použito na komplexní osvětlení. Svůj obdiv sklidilo například také u společnosti HBM, PHARMA, Martin a mnoho dalších. Unikátní technologie a dokonalé zpracování získaly vysoké uznání nejen u zákazníků, ale také u odborné veřejnosti. Na mezinárodním veletrhu Swiatlo ve Varšavě 2015, který je uznávaným největším veletrhem ve střední a východní Evropě, získalo hned dvě ocenění v nejprestižnějších kategoriích. Prvenství si společnost přivezla v kategorii „Nejvíce inovativní výrobek nebo technologie výstavy“ a dále svítidlo získalo prestižní titul „Nejlepší výrobek v kategorii technické osvětlení pro průmysl a obchod.


Novinka pro rok 2016: LED svítidla s názvem DUST PROFI LED NG

Novinkou společnosti Greenlux s.r.o. pro rok 2016 je vyšší třída zmiňovaného LED svítidla s názvem DUST PROFI LED NG. Nová řada díky své vylepšené konstrukci a speciálně použitých materiálů přináší možnosti jeho uplatnění i v provozech s náročnějšími podmínkami. Níže uvedené vlastnosti a technické parametry zvyšují potenciál pro využití tohoto svítidla a zajišťují tak jeho bezkonkurenčnost. Všechny použité komponenty byly vybírány s přihlédnutím k nejvyšším standardům na světovém trhu. Na těleso svítidla byl záměrně použit žárově pozinkovaný ocelový plech s finální úpravou anti-statickou polyuretanovou pryskyřicí a pro difusor bylo zvoleno tvrzené sklo, tak aby svítidlo dokázalo bez problému odolat extrémním podmínkám. Díky těmto vlastnostem je jeho využití vhodné například i v chemických závodech či živočišných provozovnách. Chemická odolnost svítidla zase naopak umožňuje pracovat i v podmínkách, kde se vyskytují například 10% H2SO4, 10% NaOH, 30% NaCl nebo oleje a paliva. Pro dosažení maximálně světelného výkonu svítidla byl použit reflektor ALANOD MIRO, který zajistí očekávanou kvalitu.

Svítidla DUST PROFI LED


Technické parametry svítidla DUST PROFI LED NG

Vybrané vysoce svítivé LED diody značky EPISTAR typu SMD 5730, zase dosahují velmi vysoké světelné účinnosti 175lm/W, což umožňuje udávat množství světla vyzařovaného ze svítidla v účinnosti 115lm/W. Odvod tepla od čipů je vhodně konstrukčně vyřešen důmyslným hliníkovým profilem, ve kterém je vsazen PCB pásek. Pro zajištění stabilního napájení LED diod byl zvolen driver značky PHILIPS CertaDrive. Teplota chromatičnosti použitých diod byla vybrána na nejpoužívanější barvu světla, a to neutrální bílá o hodnotě Tc/CCT 4000 kelvinů. Hodnota indexu podání barev je Ra/CRI > 80. Životnost svítidla (podle směrnice ErP) je 50000 hodin při redukované ztrátě světelného toku během celého života výrobku. Kromě technických parametrů se vývojáři zaměřili také na konstrukci svítidla, která přináší řadu výhod pro zákazníka. Důraz byl především kladen na praktičnost konstrukce, což má za výsledek její jednoduchost a projeví se také při rychlosti montáže svítidla. Byl zde zachován způsob přístupu do svítidla z obou bočních stran, který se osvědčil u předchozí řady a zajišťuje maximální těsnost výrobku. Další konstrukční výhodu představuje způsob otevírání svítidla, kdy povolením pouze jednoho šroubku a vytažením flexibilní svorkovnice je připojení napájecího vodiče zajištěno již bezšroubově. Velmi jednoduchá instalace svítidla probíhá pomocí osvědčených nerezových klipů, které nabízí variabilitu upevnění, tedy možnost přisazení nebo zavěšení svítidla.


Dvě výkonové řady svíditel DUST PROFI LED NG

Prachotěsná svítidla je možné u společnosti Greenlux s.r.o. objednat ve dvou výkonových řadách 45W/120 cm a 60W/120 cm. Inovativní přístup, technicky precizní a ojedinělá konstrukce, funkčně zvolené komponenty a kvalitní materiály zajišťují unikátnost a vysokou spolehlivost tohoto výrobku. Výše uvedené faktory tak zajistí svítidlu dlouholetou životnost a tím i prodlouženou pětiletou záruku, kterou společnost Greenlux s.r.o. na toto svítidlo poskytuje. Kompletní nabídka a podrobné technické údaje jsou dostupné na webových stránkách společnosti www.greenlux.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.greenlux.cz

Vydáno 15.04.2016
153 Zhlédnutí
Topováno 03.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svítidlo RENO PROFI – optimální kombinace pohybového čidla a stmívání

Svítidlo RENO PROFI – optimální kombinace pohybového čidla a stmívání
Ještě jste o tomto produktu neslyšeli? Tak si nyní řekneme pár informací, jak toto svítidlo vlastně funguje. Je založeno na základu senzoru, který v kombinaci se smíváním svítidla představuje skvělé řešení, jak snížit spotřebu energetického zdroje.

GREENLUX s.r.o. uvádí na trh inovativní novinku s jedinečnou optikou

GREENLUX s.r.o. uvádí na trh  inovativní novinku s jedinečnou optikou
Výrazná a velmi dynamická společnost Greenlux s.r.o. působí na mezinárodním trhu (CZ, SK, HU, PL) v oblasti LED svítidel již 7 let. Její atraktivní vizí je uvádět každoročně, na tento velmi rychle se měnící trh, svítidla, která budou provokovat a určovat další trendy. Za jejím vzestupem stojí ...

Elegantní, úsporná a odolná LED svítidla do vnitřních i venkovních prostor

Elegantní, úsporná a odolná LED svítidla do vnitřních i venkovních prostor
Očekáváte od osvětlení spolehlivost, sílu, odolnost a ekologickou i ekonomickou příznivost? Pak jsou pro vás ideálním řešením LED svítidla. Naše společnost GREENLUX s.r.o. nabízí LED svítidla mnoha tvarů, velikostí a typů. Vyzkoušet můžete například naše novinky, a sice svítidla LUCY s krytím IP54 ...

Nová LED svítidla jsou výkonnější a úspornější než jejich předchůdci

Nová LED svítidla jsou výkonnější a úspornější než jejich předchůdci
Úspora energií při použití LED osvětlení je všeobecně známá, ale i výhody klasického LED zdroje lze ještě vylepšovat. Důkazem je nový druh LED svítidel s SMD2835 čipy, které díky svým unikátním vlastnostem zajistí vyšší výkon s ještě znatelnější úsporou.

Nové LED prachotěsné svítidlo na českém trhu

Nové LED prachotěsné svítidlo na českém trhu
Společnost Greenlux s.r.o. přichází s počátkem roku 2015 s novým LED prachotěsným svítidlem. Toto svítidlo je výsledkem vlastního vývoje společnosti. Základní podmínky, které jsme si stanovili při zadání vývoje, byly následující: • Připravit svítidlo, které by splňovalo nejvyšší standardy a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Greenlux s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Greenlux s.r.o.
www.greenlux.cz
Adresa

Adresa

Na Zbytkách 41
Staré Město 739 01

greenlux@greenlux.cz
+420 571 891 806


Najdete nás také zde:

ARES
captcha