Na cestě za lepší kondicí vám pomůže poradna pro zdraví

Zdraví by pro každého z nás mělo být na prvním místě. Nekoupíme si jej za peníze, proto bychom ho měli střežit jako oko v hlavě a věnovat našemu tělu i mysli náležitou péči. Ne každý z nás to ale dělá. Doba se neustále zrychluje, jsou na nás kladeny stále větší nároky, a to nejen v zaměstnání. Snažíme se stíhat co nejvíce aktivit a zapomínáme na odpočinek a relaxaci. Takové tempo ale nelze vydržet do nekonečna. Proto bychom měli vědět o možnostech, které máme. Jestliže se chcete udržet v dobré kondici nebo vám už zdraví přestává sloužit, mohla by pro vás být řešením poradna zdraví, kterou provozuje Klub zdraví v Přerově.

Tradiční čínská medicína

Ve zdravém těle zdraví duch

Někdy diagnostika zdravotního stavu není na škodu. Alespoň můžete zjistit, jak na tom je vaše tělo, co mu chybí a co potřebuje. S tím vám může pomoci Klub zdraví, který se tímto odborným poradenstvím zabývá. Nabídnout vám může různé služby v oblasti wellness, jako je kontrola váhy, stresu a poradna ohledně optimální výživy přesně na míru. Především se tedy snažíme o péči o vás a vaše duševní zdraví. Hledáme cestu k plnohodnotnému životu, který vás bude bavit a budete se cítit dobře. Poradna pro zdraví vám poskytne všechny cenné informace, díky kterým dokážete zkrotit každodenní stresové situace.

Klub zdraví – služby v oblasti wellness


Vaším lékem může být alternativní medicína

Čas nelze zastavit, ale na druhou stranu se můžeme pokusit s ním alespoň bojovat. K tomu nám mohou dopomoci přípravky proti stárnutí, které nabízí Klub zdraví. Léta z občanky vám sice neumažou, ale plně zhodnotí vás aktuální stav, dopomůžou vašemu lepšímu pocitu a sebevědomí. Regenerační krémy pomohou ke zlepšení stavu vaší pleti, jsou vyvinuté na základě principů staré čínské medicíny. Přípravky proti stárnutí využívají také poznatky z oblasti fyzioterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Pokud už jste vyzkoušeli nejrůznější procedury a nic nezabralo, může být na čase vyzkoušet alternativní medicínu.


Omezte projevy stárnutí na minimum

Diagnostika zdravotního stavu je prvním krokem na dlouhé cestě za lepším životním stylem. Můžete zvolit diagnostiku dle vašeho uvážení, Klub zdraví nabízí několik variant. Můžeme se na vás podívat prostřednictvím přístrojové analýzy kondice, také se můžete poradit s lékařem nebo léčitelem, vyzkoušet bioregulační či mitochondriální medicínu nebo vsadit na tradiční čínskou. Takto pestrá nabídka služeb na vás čeká v Klubu zdraví v Přerově. Pokud chcete bojovat proti stárnutí a zlepšit svou celkovou kondici, jsou vám k dispozici například ruční lymfatické masáže, které rozproudí v těle lymfu, váš organismus se detoxikuje, dojde ke zlepšení imunity a sníží se projevy celulitidy.

Společnost Klub zdraví je vždy připravena vám poradit. Jestliže máte zájem o přípravky proti stárnutí nebo alternativní medicínu, chcete změnit svůj životní styl nebo si jen odpočinout, neváhejte firmu kontaktovat.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.klubzdraviprerov.cz

Vydáno 15.04.2016
40 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KLUB ZDRAVÍ PŘEROV Věra Pitnerová
WEBOVÁ STRÁNKA
KLUB ZDRAVÍ PŘEROV
www.klubzdraviprerov.cz
Adresa

Adresa

Žerotínovo nám. 839/13
Přerov - Přerov I-Město 750 02

info@klubzdraviprerov.cz
+420 737 275 804


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha