Hliníková okna a dveře od českého výrobce

Uvažujete o nových oknech? Pokud hledáte opravdovou kvalitu, vsaďte na hliníková okna od společnosti Stavona. Už dávno neplatí, že jsou hliníková okna a hliníkové dveře drahé a nedostupné pro běžné domácnosti. Naopak. Hliníková okna z naší nabídky nabídnou vysoký standard a perfektní užitné vlastnosti za příznivou cenu.

kvalitní hliníková okna

Hliníková okna a hliníkové dveře nabízí řadu výhod

Nízká hmotnost, vysoká pevnost a tvarová stálost, to jsou jen některé z výhod, které vám hliníková okna a hliníkové dveře mohou nabídnout. Ideální jsou tak pro každého, kdo si potrpí na kvalitě a hledá okna, která zajistí dokonalé bezpečí, perfektní izolaci a optimální tepelnou a zvukovou propustnost. Hliníková okna a dveře ale ocení i milovníci designu. Hliník je totiž díky své pevnosti vhodný k realizaci netradičních a velkých okenních prvků, hliníková okna lze navíc opatřit rozmanitými nebo zajímavou povrchovou úpravou. Hliníková okna a dveře se tak vždy přizpůsobí vašemu vkusu a stanou se dominantou celého domu.

Hliníková okna vás zaujmou vzhledem i vlastnostmi


Hliníková okna jsou ekologická

To ale stále není vše. Hliníková okna a hliníkové dveře totiž potěší i ekology a ochránce životního prostředí. Odřezky z hliníkových konstrukcí je totiž možné beze zbytku recyklovat, výroba oken neprodukuje téměř žádný odpad a šetří přírodu. Hliníková okna i hliníkové dveře jsou navíc zdravotně nezávadné a skvěle obstojí i v náročnějších prostředích.

Pokud i vy hledáte ideální okna a dveře a nemůžete se rozhodnout, dejte šanci hliníku. Stačí, když nás kontaktujete a my vám vytvoříme podrobnou cenovou nabídku a okna i dveře na míru.Vydáno 19.04.2016
102 Zhlédnutí
Topováno 28.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohoda za oknem v každé situaci

Pohoda za oknem v každé situaci
Nenarušování soukromí je pro většinu lidí jednou z nejzákladnějších věcí, kterou od svého bytu požadují. Výběrem vhodných okenních rolet si můžete zajistit i mnohem více. Výrobky společnosti STAVONA vytvoří z vašeho bytu útulnou náruč.

Výroba plastových oken a dveří s českou duší

Výroba plastových oken a dveří s českou duší
Plastová okna a dveře dnes patří ke standardu pohodlného a také ekonomicky výhodného bydlení. Díky vynikajícím vlastnostem plastových oken a dveří těmto produktům dává při stavbách nových domů i rekonstrukcích bytů v panelových domech přednost čím dál větší procento Čechů, kteří chtějí kvalitně ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Stavona, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavona, spol. s r.o.
www.stavona.cz
Adresa

Adresa

České Libchavy 177
České Libchavy 561 14

info@stavona.cz
+420 465 582 125


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha