Realizace zahrad od A o Z – zajistíme kompletní zahradnické práce i údržbu

Kompletní realizace zahrad od hrubých stavebních prací až po odborné zahradnické práce? Přesně to nabízí společnost Zahrady J+J. V oboru realizace zahrad se pohybujeme přes deset let, každému zákazníkovi tak navrhneme a vytvoříme zahradu přesně dle jeho představ. Nezapomínáme ale ani na údržbu zahrad, vaše zahrada bude v těch nejlepších rukou po celý rok.

realizace zahrad

Realizace zahrad se vším všudy

Ve společnosti Zahrady J+J chceme, aby vaše nová zahrada stoprocentně odpovídala vašim požadavkům a životnímu stylu. Postaráme se o kompletní realizace zahrad na míru. Zajistíme stavební i zahradnické práce, mezi které patří:

- terénní úpravy
- odvodňovací práce
- zakládání záhonů
- výsadbu květin
- ploty, dlažby a další


Údržba zahrady vás už nemusí trápit

Realizací zahrad to u nás ale nekončí - mezi naše služby totiž patří také pravidelná údržba zahrad. Rádi za vás zajistíme sečení trávy, hnojení, úklid listí, ale i odplevelení záhonů nebo úpravu živých plotů. Pokud i vy chcete krásnou a udržovanou zahradu, ale nemáte čas se jí věnovat, obraťte se na nás. Budeme vám k dispozici od prvotního návrhu až po pravidelné zahradnické práce.

Zahradní práce všeho druhuVydáno 20.04.2016
333 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Základní stavební práce bývají nedílnou součástí realizace zahrad

Základní stavební práce bývají nedílnou součástí realizace zahrad
Každá podobná práce se nesmí uspěchat a je velice důležité, abyste měli kvalitní a pevný základ, na kterém se potom můžeme vyřádit. Nabízíme kompletní realizaci zahrad právě včetně počátečních stavebních úprav či dalších zahradních prací, které budou nezbytné, abyste měli ve výsledku krásnou a na ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zahrady J+J s.r.o. Kompletní realizace zahrad
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahrady J+J s.r.o.
www.zahradyjj.cz
Adresa

Adresa

Rozdvojená 150
Šimonovice 463 12

info@zahradyjj.cz
+420 604 553 353


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha