Nový přístupový systém AP Lite seženete jedině u firmy MAGTRADE

Hledáte spolehlivý a snadno ovladatelný přístupový systém pro zabezpečení vašeho objektu? Ve společnosti MAGTRADE vám nabízíme absolutní novinku na českém trhu – přístupový systém IMPRO Access portal LITE. Tento přístupový systém nabízí řízení vstupu až u 8 dveří, snadnou správu a nepřeberné množství nastavení. Zcela se tak přizpůsobí vašim požadavkům a pomůže vám mít objekt vždy plně pod kontrolou.

přístupový systém

Přístupový systém nejen pro malé objekty

Přístupový systém AP Lite je v základní verzi konfigurován na řízení 8 dveří naráz, hodí se především ke správě soukromých rezidencí a malých či středních objektů. Ani v případě, že objekt rozšíříte, se ale nemusíte bát. Nový přístupový systém je totiž velmi snadno možné převést na vyšší verzi BASIC PRO, která se postará až o 100 dveří zároveň, to vše bez nutnosti kupování nového hardwaru.

Přístupové systémy jsou naší specialitou


AP Lite se snadno ovládá i na dálku

Jaké výhody přístupový systém AP Lite má? Cenný je zejména díky své jednoduchosti. Celý systém totiž funguje ve formátu HTML5, ovládat ho díky tomu můžete z mobilu či počítače i na dálku. Snadná je také samotná instalace systému, kterou zvládnete sami během několika minut.

Přístupové systémy jsou tu především kvůli tomu, aby zajistily vaše bezpečí. Ani AC Lite v tomto ohledu nezaostává. Tento přístupový systém nabízí:

- rychlou komunikaci s bezpečnostní kamerou
- monitoring a reporty událostí
- přehlednou správu držitelů karet
- přístupy až pro 1 000 držitelů karet
- až 3 RFID tagy na jednu osobu
- až 8 přístupových skupin
- vzdálené uzamčení otevření všech dveří

Pokud i vy hledáte skutečně funkční přístupový systém, obraťte se na nás. Rádi vám představíme naši novinku i další produkty v oblasti přístupových systémů a poradíme vám s výběrem.

Přístupové systémy od profesionálůVydáno 19.04.2016
44 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Turnikety a vstupní branky pro přístupové systémy moderního vzhledu

Turnikety a vstupní branky pro přístupové systémy moderního vzhledu
V současné době je zejména na veřejně přístupných místech zapotřebí dbát na zvýšenou bezpečnost. K tomu mohou velkou měrou přispět i turnikety a vstupní branky po přístupové systémy. Systémy společnosti MAGTRADE s.r.o. jsou nejen propracované, ale také designově dokonalé.

Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.

Zabezpečení domů a firem kamerovým systémem s možností kontroly kdykoliv a kdekoliv

Zabezpečení domů a firem kamerovým systémem s možností kontroly kdykoliv a kdekoliv
Zabezpečení domů a firem je v dnešní době velmi aktuální téma. Technologie v této oblasti jde dopředu mílovými kroky. Ještě v nedávné době byly kamerové systémy pod názvem "průmyslová televize" natolik nákladné, že byly využívány výhradně v průmyslových objektech. V současnosti se ale natolik ...

Přístupové systémy IMPRO Technologies jsou diamantem na šíji každé moderní budovy

Přístupové systémy IMPRO Technologies jsou diamantem na šíji každé moderní budovy
Představujeme Vám moderní přístupové systémy IMPRO Technologies, které jsou vhodné pro všechny typy budov. Tuto významnou značku v české republice zastupuje společnost Magtrade, s.r.o., která Vám sestaví řešení přesně na míru Vašim potřebám nebo systémy jednoduše prodá - ceny naleznete přímo na ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MAGTRADE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MAGTRADE, s.r.o.
magtrade.cz
Adresa

Adresa

Šlikova 287/20
Praha 6 - Břevnov 169 00

magtrade@magtrade.cz
+420 605 245 452


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha