Nábytek Strakoš
Hotelové a restaurační židle

Hotelové a restaurační židle

Zátěžové dřevěné a kovové židle pro hotelové a restaurační provozy

Stoly pro hotely a restaurace

Stoly pro hotely a restaurace

Dřevěné a kovové jídelní stoly, barové i skládací stolky pro hotely a restaurace

Postele a pohovky

Postele a pohovky

Komfortní postele, rozkládací pohovky a sedací soupravyVydáno 20.04.2016
246 Zhlédnutí
Topováno 18.01.2017

Nábytek Strakoš – Výhodné nabídky pro každého

Kvalitní nábytek pro každého nabízí společnost Nábytek Strakoš. Nezáleží na tom, zda vybavujete dům, pokoj nebo se chystáte otevřít novou restauraci - my totiž nabízíme gastro nábytek, nábytek do kuchyně, ložnice i originální nábytek do dětského pokoje. Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky.

gastro nábytek

Gastro nábytek pro hotely i domácí kuchyně

Gastro nábytek do kuchyní a jídelen musí být pohodlný, odolný a funkční. Toho jsme si v naší společnosti vědomi, vyrábíme proto jídelní stoly, zátěžové židle i celé sety z masivního bukového dřeva. Nezapomínáme ale ani na kuchyňské skříňky a nejrůznější vitríny, záleží tak pouze na vás, jaký gastro nábytek se vám líbí. Vyrobíme pro vás jídelní sety i vybavení kuchyně v libovolné barevné kombinaci. Ať už vybavujete hotel, restauraci, kulturní dům nebo jen sháníte nový stůl do kuchyně, u nás si přijdete na své.

Nábytek do kuchyně i jídelny


Nábytek do dětského pokoje i ložnice

Gastro nábytek ale není to jediné, co u nás seženete. Myslíme totiž skutečně na každého a nabízíme nábytek všeho druhu. Pořídíte u nás například také: - nábytek do dětského pokoje - nábytek do ložnice - nábytek do obývacího pokoje - koupelnový nábytek - zahradní nábytek - nábytek do kanceláře Ať už ale sháníte cokoli, jedním si můžete být jistí. Všechen nábytek je u nás vyráběn z kvalitních materiálů a za dodržení všech postupů a norem. Pokud i vy sháníte kvalitní nábytek od českého výrobce, neváhejte a obraťte se na nás.

Nábytek do dětského pokoje