Manipulační technika a zdvihací zařízení na klíč od firmy BAZALA

Manipulační technika a zdvihací zařízení, jejich výroba, montáž, servis i revize. To všechno nabízí firma BAZALA zdvihací zařízení s.r.o., která na trhu působí už od roku 1996. V široké nabídce máme nejrůznější jeřáby, jeřábové drážky, elektrické kladkostroje, zvedáky a mnohé další. Své služby nabízíme v regionu Frýdek-Místek a Ostrava, ale i po celé České republice. Zařízení dodáváme na klíč dle požadavků zákazníka.

zdvihací zařízení

Manipulační technika umožní práci s těžkými břemeny

Dodáváme vše pro manipulační techniku a zdvihací zařízení, díky kterým je možná manipulace s břemeny různých hmotností. Prodáváme a montujeme traverzy, háky, jeřábové váhy, manipulační kleště a svěrky, navijáky nebo třeba hydraulické zvedací stoly a plošiny.

Naše zařízení najdou široké uplatnění ve strojírenském a stavebním průmyslu, ale i v dalších odvětvích, dále je lze využít při skladování či vybavení dílen.

Široká nabídka manipulační techniky


Jeřáby všech druhů na přání zákazníka

Specializujeme se na nejrůznější typy jeřábů. Dodáváme například mostové jeřáby s jakoukoliv nosností. Díky kvalitním komponentům jsou naše jeřáby vysoce spolehlivé i v náročných podmínkách a poskytují bezproblémový provoz s nízkými náklady na údržbu. Mostové jeřáby jsou navrhovány podle potřeb a požadavků zákazníka s možností volby několika výkonových parametrů a výbavy.

Spolehlivé mostové jeřáby


Portálové i sloupové jeřáby

Nabízíme také portálové jeřáby, které jsou vhodné pro manipulaci nad rozsáhlejšími skladovacími prostory, kde není možné zabudování jeřábové dráhy. Najdete u nás také sloupové otočné jeřáby, které zajistí přesnou a jemnou manipulaci s materiálem, dále jeřáby podvěsné a mnohé další. Prodáváme také jeřábové drážky, vázací techniku a kabelové vlečky.


Manipulační technika - další zařízení a služby

V nabídce máme ruční i elektrické kladkostroje a zvedáky, vakuové manipulátory, permanentní magnety, textilní pásy, lanové a řetězové vazáky. Zařízení dodáváme zákazníkům podle jejich požadavků a na míru jejich potřebám. Samozřejmostí je možnost nákupu veškerých náhradních dílů k zakoupeným zařízením. Poskytujeme také záruční i pozáruční servis, provádíme revize a opravy.Vydáno 20.04.2016
163 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bazala zdvihací zařízení s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Bazala zdvihací zařízení s.r.o.
www.manipulacni-technika.cz
Adresa

Adresa

Pionýrů 839
Frýdek - Místek 738 01

info@manipulacni-technika.cz
+420 603 815 724


Najdete nás také zde:

ARES
captcha