Kancelářské, stolové, mobilní a přístavné kontejnery BISLEY

Enprag s.r.o. Kovový nábytek Praha

Kancelářské, stolové, mobilní a přístavné kontejnery BISLEY

Nábytek podle principů štíhlé výroby od firmy Enprag

Kovový nábytek, Lean produktové řady a ergonomická pracoviště na míru podle principů štíhlé výroby nabízí společnost Enprag s.r.o. Na českém trhu působíme přes dvacet let a nabízíme široký sortiment kovového nábytku a vybavení. Začínáme zjištěním potřeb zákazníka, po společném výběru vhodných produktů pokračujeme grafickým návrhem v 3D, cenovou kalkulací a instalací na klíč.

Lean - štíhlá výroba

Co je Lean a štíhlá výroba?

Lean je metoda řízení založená na několika základních principech. Primárně jde o snahu celé organizace trvale se zlepšovat ve všech oblastech, setrvat v zavedených změnách, zamezit plýtvání, zvýšit efektivitu a tím získat dlouhodobou a ekonomicky návratnou investici, přičemž se bere v potaz co nejlepší uspokojení potřeb zákazníka.

V souvislosti s Lean se obvykle používá pojem Lean Management. Jde o způsob myšlení, filozofii, aplikovanou napříč celou organizací. Lean se často používá s různými přívlastky, podle toho na jakou oblast je tato metodologie uplatněna. Nejznámějším přístupem je Lean Manufacturing, tedy štíhlá výroba. Metodologie zeštíhlení procesů je zaměřená na odstranění všech druhů plýtvání z výroby, čímž se procesy stávají rychlejšími, flexibilními a schopnými uspokojit požadavky zákazníků.

Zjistěte víc o štíhlé výrobě


Vybavte se naším kovovým nábytkem

Spolupracujeme s mnoha výrobci a dodavateli kvalitního kovového nábytku a dalšího sortimentu. Najdete u nás tedy kovový nábytek do kanceláře, školy nebo lékařské ordinace a čekárny. Nabízíme také dílenský a průmyslový nábytek, manipulační techniku a další vybavení pro dílny, které splňuje přísné bezpečnostní parametry a poskytuje maximální praktičnost při ukládání věcí, vydrží vysoce prašné prostředí, časté stěhování i hrubší zacházení.

Kvalitním nábytkem vybavíme i venkovní prostory například ve městě, vybrat si můžete i ze širokého sortimentu odpadového hospodářství. Kovový nábytek dovezeme až k vám a provedeme i jeho odbornou montáž. Na zboží nabízíme záruku až deset let a poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Kovový nábytek pro dílnu a průmyslVydáno 20.04.2016
1052 Zhlédnutí
Topováno 22.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kovový nábytek přináší jistotu i pohodu

Kovový nábytek přináší jistotu i pohodu
Zatímco v domácím prostředí si můžeme zvolit nábytek z materiálů, které jsou vůči drsnějšímu zacházení méně odolné, v místnostech veřejných budov je zapotřebí věnovat pozornost i tomuto kritériu. Proto se pro podobné využití volí více kovový nábytek.

Nábytek do škol a šatní skříňky

Nábytek do škol a šatní skříňky
Hledáte vhodný nábytek do vaší školy? V tom případě se obraťte na společnost Enprag s.r.o. Disponují vlastními webovými stránkami, které jsou zároveň jejich e-shopem. Vašimi požadavky se bude zabývat tým odborníků, můžete navštívit dokonce jejich vzorkovnu nebo požádat o vizualizaci. Prodávají ...

Jednoduchost, přehlednost a kvalita. To je dílenský, kovový a průmyslový nábytek od Enprag

Jednoduchost, přehlednost a kvalita. To je dílenský, kovový a průmyslový nábytek od Enprag
Jak zařídit svou dílnu? Především prakticky. A jak toho docílit? Nakupovat kovový a dílenský nábytek od společnosti Enprag. Naším cílem je vytvořit pro vás dokonalé ergonomicky uspořádané pracoviště, které vám ušetří množství času svou jednoduchostí a přehledností. Vybírejte v našem e-shopu nebo si ...

Regály a regálové systémy BISLEY aneb výhody kovového nábytku

Regály a regálové systémy BISLEY aneb výhody kovového nábytku
Skladovací a úložné prostory jsou potřebné doslova všude – ať už v nejrůznějších oblastech průmyslu, kancelářích nebo domácnostech. Společnost Enprag proto přináší propracovaný systém regálů a regálových systémů, úložných prostor a dalšího kovového nábytku, který vám pomůže efektivně řešit ...
PODSTRÁNKY

Štíhlá výroba

Štíhlá výroba
Štíhlá výroba, LEAN produktové řady a pracoviště na míru

Dílenský a kancelářský nábytek

Dílenský a kancelářský nábytek
Dílenský a kancelářský kovový nábytek, praktická úložná řešení

Městský mobiliář, zdravotnický a školní nábytek

Městský mobiliář, zdravotnický a školní nábytek
Nábytek a vybavení pro školy i zdravotnická zařízení, městský mobiliář
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Enprag s.r.o. Kovový nábytek Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Enprag s.r.o.
www.kovovynabytek.cz
Adresa

Adresa

K Holyni 833/42
Praha 5 154 00

info@kovovynabytek.cz
+420 224 942 663


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha