Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX

Nejen originální armádní zboží, ale i vybavení pro turistiku, kempování a volný čas. To vše najdete na e-shopu ARMPEX nebo v kamenném obchodě v Kumburském Újezdu. Nabízíme široký sortiment nejrůznějšího vojenského zboží, prodáváme vojenský materiál, výstroj i techniku. Pořídíte u nás také nejrůznější vojenské, ale i outdoorové oblečení.

vojenská technika a vojenský materiál

E-shop s vojenskou technikou

Vojenská technika a vojenský materiál, jako jsou různé baterky, brašny a batohy, dalekohledy nebo vojenské kompasy a podobně. To vše najdete v našem e-shopu. Nabízíme doslova jakýkoliv vojenský materiál a vojenskou techniku, na které si vzpomenete. Od nejmenších doplňků jako jsou síťky na přilbu, opasky či prapory, až po vojenské vozidlo Robur. Pořídíte u nás originální výstroj a materiál Armády České republiky, Československé lidové armády i armád NATO.

E-shop s vojenským materiálem a technikou


Vysílačky, radiostanice a další vojenská technika

Najdete u nás také radiostanice, antény, vysílačky nebo kolovou techniku. Nabídka vojenské techniky a materiálu je obohacena i o vařiče a nejrůznější vojenské jídelní nádobí. Vybrat si můžete smaltované hrníčky, kotlíky, ešusy, trojnožky, polní lahve i otvíráky.

Polní telefony, radiostanice a kabely


Vojenské oblečení a doplňky

Kromě vojenského materiálu u nás seženete také vojenské oděvy, ať jsou to goretexové nebo britské převlekové kalhoty, ruská námořní trika, armádní trika a kabáty, barety, klobouky i čepice, sluneční i letecké brýle, holínky i kanady, šátky a kukly nebo taktické vesty a termoprádlo. Dále nabízíme outdoorové oblečení a vybavení na kempování.Vydáno 20.04.2016
1212 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping

Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping
Pro přežití v přírodě je důležité jak vyhovující oblečení, tak i komplexní vybavení, které má například armáda ČR, ČSLA a NATO. Originální výstroj a materiál tohoto druhu vám ze širokého sortimentu poskytne společnost ARMPEX s.r.o., Nová Paka.

Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex

Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex
Již od roku 2002 se zaměřujeme na všechno, co se týká vojenského materiálu nebo techniky. Originální armádní kousky, turistické zboží, nebo jenom věci na camping a volný čas. Zboží je také k dispozici v kamenné prodejně, která se nachází u Prahy – Krkonoše, zhruba 1 km před Novou Pakou.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ARMPEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ARMPEX s.r.o.
www.armpex.cz
Adresa

Adresa

Kumburský Újezd 47
Kumburský Újezd 509 01

armpex@armpex.cz
+420 776 669 099


Najdete nás také zde:

ARES
captcha