Světelná reklama na míru od Westiform

Nechte si vytvořit světelnou reklamu pro svou firmu či společnost. S návrhem i realizací vám pomůže naše firma Westiforma, která sídlí v Hradci Králové. Nabízíme světelnou reklamu, světelné panely i nesvětelné nápisy a loga. Vyrobíme jakékoliv nápisy i tvary, přesně podle vašich představ. Garantujeme nejen vysokou kvalitu a dlouhou životnost, ale i příznivou cenu.

světelná reklama

Světelná reklama podle vašich představ

Vyrábíme nejrůznější světelné nápisy a loga. Díky kvalitním materiálům a vybavení všemi potřebnými stroji můžeme vyrábět produkty prakticky jakýchkoliv tvarů a velikostí. Světelná reklama naší výroby může mít rovněž jakoukoliv barvu a odstín, který je dostupný na trhu. Samozřejmostí je závěrečná kontrola a vyzkoušení všech hotových výrobků. Zákazník tak obdrží kvalitní výrobek. Na přání jej nainstalujeme i uvedeme do provozu.

Světelné reklamy montujeme na průčelí domů, obchodů, restaurací a podobně, tedy asi do výšky čtyř metrů. Používáme k tomu svoje vozidla s montážní plošinou. Pro montáže světelných reklam ve větších výškách a na hůře přístupných místech si zajišťujeme podle potřeby montážní plošiny u specializovaných firem.

Vyrábíme světelné nápisy


Světelné panely i nesvětelné nápisy

V nabídce dále máme světelné jednostranné i oboustranné panely. Pro čelní plochu používáme opálové plexisklo s nalepenou grafikou ze samolepící fólie nebo z fólie digitálně tištěné. Vyrábíme i panely z dibondu s vyřezanou prosvětlenou grafikou včetně vkládané plastické podsvětlené grafiky. Našim dalším produktem jsou nesvětelné nápisy a loga, která vyrábíme výřezem z deskových materiálů, jako je hliník, nerez a plasty.

Světelné reklamy a další produkty vyrábíme na zakázku podle vašich představ. Pokud si nevíte s realizací rady, obraťte se na nás a my vám pomůžeme.

Široká nabídka produktůVydáno 21.04.2016
149 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Technologie zhotovení nápisů, světelné i nesvětelné nápisy

Technologie zhotovení nápisů, světelné i nesvětelné nápisy
Od začátku až do konce s vámi budou úzce spolupracovat, aby našli nejlepší řešení pro individuální přání zákazníka, ale také to nejlepší z technických a vynikajících technologických postupů. Všechno musí pasovat do posledních detailů a nezapomínáme ani na moderně zpracované nápisy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WESTIFORM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WESTIFORM s.r.o.
www.westiform.net
Adresa

Adresa

Bratří Štefanů 902
Hradec Králové 500 03

info@westiform.cz
+420 495 401 411


Najdete nás také zde:

ARES
captcha