Lisování plastových dílů z vlastně vyrobených forem | Kolín

TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín

Lisování plastových dílů z vlastně vyrobených forem | Kolín

Jsme specialistou na lisování plastů

Hledáte spolehlivou firmu, která se zabývá lisováním plastů? Obraťte se na naši společnost TESPON s.r.o., která sídlí v Kolíně. Součástí naší firmy je lisovna plastů s jednokomponentními i dvoukomponentními lisy. Zabýváme se především lisováním termoplastů, provádíme i jejich vstřikování pro nejrůznější průmyslová odvětví.

lisovna plastů

Lisování plastů a jejich vstřikování

Zabýváme se technologickým postupem lisování plastů z různých materiálů. Pro své odběratele nabízíme různé specializace, na které se při výrobě zaměřujeme. Lisování plastů provádíme z námi vyrobených forem nebo z forem dodaných zákazníkem. Naše lisovna plastů je vybavena jedno i dvoukomponentními stroji.

Zabýváme se vstřikováním dílů za použití dvoukomponentní technologie, díky tomu vyrábíme dvoubarevné díly nebo díly ze dvou různých materiálů. Vyrábíme i díly z termoplastů různých druhů. Umíme také sériové lisování dílů podle přání zákazníka, dále tampónový potisk a děláme i drobné montáže. Naše lisovna plastů tak zajišťuje vstřikování plastů pro elektrotechnický, automobilový, potravinářský i hračkářský průmysl.

Lisování plastů


Zaručíme kompletní servis – od vstřikování plastů po konzultační činnost

U všech postupů nabízíme nejen vstřikování dílů, ale také konstrukční zpracování vstřikovacích forem, výrobu forem, konzultační činnost a technickou pomoc při samotné realizaci projektu. Obraťte se na nás s jakýmikoliv dotazy. Své služby nabízíme nejen v Kolíně, ale v celé České republice.

Lisovna plastů TESPONVydáno 21.04.2016
105 Zhlédnutí
Topováno 25.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

Vstřikovací formy nejen pro český průmysl
Práce s plasty je mnohdy velice náročná. Především, pokud se jedná o výrobu forem, které musejí mít naprosto přesné parametry, jenž jsou dané zadavatelem. Vstřikovací formy společnosti TESPON s.r.o. Využívají nejen české, ale i zahraniční firmy.

Nástrojárna Tespon s.r.o. to jsou vždy kvalitní formy pro vaši výrobu

Nástrojárna Tespon s.r.o. to jsou vždy kvalitní formy pro vaši výrobu
Jejich technické a technologické možnosti jsou opravdu široké, CNC frézování k tomu mají speciální obráběcí centrum. CNC gravírování, soustružení, erozivní obrábění, broušení, řezání drátem a zaměřují se také na výrobu různých forem.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín
WEBOVÁ STRÁNKA
TESPON s.r.o.
www.tespon.cz
Adresa

Adresa

Havlíčkova 260
Kolín 4 280 02

tespon@tespon.cz
+420 321 726 040


Najdete nás také zde:

ARES
captcha