Vsaďte na ekologickou zatravňovací dlažbu Puruplast a podpořte přírodu!

Z plastových recyklátů lze dnes vyrobit jedinečnou zatravňovací dlažbu. Zatravňovací dlažba tak nabídne pevné povrchy a zároveň umožní zachovat přirozený travnatý ráz okolí. Stačí nahlédnout do světa ekologie, recyklovaných materiálů a šetrného zacházení s přírodou.


V době, kdy betonové plochy zatlačují travnaté plochy,  přichází  firma Puruplast s ideálním řešením šetrným k životnímu prostředí. Výsledkem  sběru plastových a jiných odpadů a následnou moderní technologií recyklace  jsou  praktické produkty s výbornými užitnými vlastnostmi, mezi něž patří i jedinečná zatravňovací dlažba Puruplast. Na webových stránkách firmy www.puruplast.cz se lze dozvědět i o dalších výrobcích, které firma vyrábí,  například o komposterech.

 

Je obecně známo, že plastová zatravňovací dlažba bývá  o něco cenově vyšší než betonová, ale přesto má řadu jiných  výhod, které navíc i více svědčí trávníku.

 

Mezi výhody, které  rozhodují,  patří:

 • Snadné a rychlé pokládání (cca 100m2 na osobu a hodinu) díky nízké hmotnosti (do 11kg/m2).
 • Nízké náklady na přepravu a manipulaci.
 • Vysoká zatíženost (do 350t/m2).
 • Zpevnění ploch se zachováním přirozeného průsaku dešťové vody.
 • Mnohostranné použití díky doplňkovým prvkům (klínové díly, parkovací značky).
 • Minimalizace nákladů na údržbu pokrytých ploch.
 • Protiskluzný a nerozbitný systém.
 • Jednoduchý a bezpečný zámkový spojovací systém.
 • Odolnost povětrnostním podmínkám, louhům, kyselinám a neškodí  životnímu prostředí.
 • Mrazuvzdornost a odolnost proti UV záření.
 • Jednoduché přizpůsobení okrajů přiřezáním.

 

K těmto výhodám bezesporu patří také dlouholeté zkušenosti, ekologická výroba a pomoc životnímu prostředí.

 

Jak vysvětluje pan Jiří Janík ze společnosti Puruplast z Kostelan nad Moravou, pokládání systému je velmi jednoduché. Ve výrobním závodě zákazník obdrží  spojené a snadno pokladatelné dílčí plochy, které může jedna osoba odebírat z palety a pokládat. Zpevnění ploch bez uzavření půdy je jedinečný bezpečnostní spojovací systém. Je flexibilně použitelný, ekologický a  inovativní.

„Kdo by chtěl použít zatravňovací dlažbu Puruplast pro pojezd automobilem, je nutné vykopat zeminu zhruba 20 cm do hloubky, vysypat štěrkem, udusat, následně dosypat 2 cm vyrovnávací drti a lze pokládat“, popisuje postup práce Jiří Laník ze společnosti Puruplast a doplňuje: “Následnou výplň lze provést  mnoha materiály. K zatravnění plochy se doporučuje výplň směsí písku a humusu do výšky 1cm pod horní hranu.“

 

Podle způsobů aplikace lze  využívat několik různých typů zatravňovací dlažby Puruplast, které byly vyvinuty a optimalizovány pro příslušné požadavky. Existuje tak vhodné řešení pro každé zadání zpevněné plochy.

 

Zatravňovací tvárnice jsou skvělým řešením na zpevnění ploch, pro všechny typy zahrad, pro stezky, chodníky, pro zelená parkoviště, odstavné plochy, golfová hřiště, camping, karavany  nebo výběhy pro koně či jezdecké haly. Lze využít také i jako ochrana proti erozi svahů, hrází a koryt řek, ozelenění střech.

Zatravňovací dlažba Puruplast šetří životní prostředí, podporuje přirozené přírodní pochody a zároveň vyniká jedinečným vzhledem

Máte zájem o produkt zatravňovací dlažba od společnosti Puruplast? Napište na  info@puruplast.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.puruplast.cz

Vydáno 25.02.2013
1102 Zhlédnutí
Topováno 02.07.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zatravňovací dlažba Puruplast a její využití v jezdectví

Zatravňovací dlažba Puruplast a její využití v jezdectví
Doby, kdy bylo pro zpevnění zatravněné plochy třeba vylít na ni za každou cenu beton nebo ji pohřbít pod asfaltem, už jsou naštěstí dávno pryč. Pro efektivní, estetické a zároveň ekologické řešení zpevnění travnatých ploch je tady totiž zatravňovací dlažba.

Chcete lehce vyměnit nevzhlednou kupu odpadků za kvalitní kompost z kompostéru?

Chcete lehce vyměnit nevzhlednou kupu odpadků za kvalitní kompost z kompostéru?
Pokud stále váháte, zda si i na svoji zahradu pořídit kompost, zkuste se inspirovat: Platový kompostér vyniká odolným a bezúdržbovým materiálem, má rychlou a snadnou montáž. Zaručí plnohodnotný humus rychleji než z běžného kompostu. Vyřeší problém odpadů z kuchyně a zahrady.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Puruplast, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Puruplast, a.s.
www.puruplast.cz
Adresa

Adresa

Kostelany nad Moravou 67
Kostelany nad Moravou 686 01

info@puruplast.cz
+420 572 542 578


Najdete nás také zde:

ARES
captcha