Nábytek na zakázku dokáže využít každého koutu Vašeho domova

Elegance, praktičnost a kvalitní materiály nábytku na zakázku od společnosti TODAP spol. s r.o. dají interiéru Vašeho domu, bytu či kanceláře zcela novou moderní tvář.


Společnost TODAP spol. s r.o. se zabývá výrobou a montáží nábytku na zakázku pro všechny interiéry i atypické prostory. V nabídce najdete vestavěné skříně na míru, šatnové místnosti, posuvné dveře a další nábytek z kvalitních materiálů za rozumnou cenu.

Vestavěné skříně na míru

Skříně šité na míru jakkoli řešenému prostoru vyřeší každý problém s praktickým využitím výklenků, šikmých či jiných atypických koutů místnosti. Vestavěné skříně zcela nahrazují tradiční skříně z masivu, neboť kromě variability tvarů, velikostí a kombinací materiálů je jejich výhoda v použití jak pro domácnosti, tak i pro kanceláře a jiné reprezentační prostory pro maximálně praktické využití ve spojení s elegancí a dlouhou životností.

Firma TODAP spol. s r.o. se zabývá zakázkovou výrobou a montáží nejen vestavěných skříní na míru, ale i kusového nábytku, posuvných dveří a dalších nábytkářských produktů pro zkvalitnění a zefektivnění bydlení či provozu kanceláře. 

Další nábytek na zakázku

Dveře na zakázku

Možnost kombinace materiálů a barev výplní dveří dává vzniknout originálním prvkům interiéru, které dotvářejí celkový dojem místnosti. Vybrat si můžete posuvné dveře, jejichž praktické využití tkví ve znatelné úspoře místa, otevírací dveře nebo skládací dveře vhodné do úzkých prostor.

Nábytek pro atypické prostory

Kusový nábytek do prostorů, které si zaslouží praktické využití, ale nemají standardní tvar či potřebnou velikost, musí být řešený na míru individuálním požadavkům. Není problém po konzultaci přizpůsobit výrobek malému prostoru, šikmým stěnám, výklenkům, úzkým chodbám, podkroví, malým koupelnám a jiným atypicky řešeným místnostem.

Interiér samotného nábytku

Samozřejmostí je i pestrá nabídka interiérových součástí nábytku, jako jsou police, zásuvky, šatní tyče, závěsy, botníky, koše a spousta dalších praktických výrobků pro maximální efektivitu vašeho vysněného nábytku.

Kvalitní výrobky i služby zákazníkům

Rozhodli jste se pro nábytek na zakázku z kvalitních materiálů od společnosti TODAP? Kontaktuje odborné poradce na www.todap.cz, kteří s Vámi před samotnou realizací prodiskutují Vaši představu, zaměří prostory pro nábytek, rádi poradí s výběrem vhodných materiálů, typů, výplní a rámů, a co nejefektivnějším řešením přímo na míru jak Vaší představě, tak samotnému využití v běžném provozu.  

Jakmile budou mít obě strany ucelenou představu, přijde na řadu výroba nábytku na zakázku, dodání a montáž, jejíž doba trvání závisí na velikosti a charakteru konkrétní zakázky.

Chcete-li se dozvědět více o nabízených produktech a službách společnosti TODAP spol. s r.o., navštivte www.todap.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.todap.cz

Vydáno 27.02.2013
487 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nechte si zvětšit byt

Nechte si zvětšit byt
Doby, kdy celé rodině stačila jako úložný prostor jedna velká skříň, jsou už v nenávratnu. Dnešní moderní člověk je náročný v každém ohledu. Pomoci v ušetření místa a zároveň rozšíření úložných prostor může vhodně zvolený nábytek. Například formou vestavěných skříní.

Nábytek na zakázku od TODAP – vestavěné skříně, interiérové dveře i kuchyně, které jinde nenajdete

Nábytek na zakázku od TODAP – vestavěné skříně, interiérové dveře i kuchyně, které jinde nenajdete
Vestavěné skříně, kuchyně interiérové dveře i další nábytek na zakázku vám vyrobíme ve společnosti TODAP. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi a použití kvalitních materiálů. Ať už si budete přát novou skříň, stůl nebo zařízení celého bytu, postaráme se o vše od prvotních konzultací ...

Zakázková výroba nábytku, která se týká vestavěných skříní, kuchyní, interiérových dveří a šatních místností

Zakázková výroba nábytku, která se týká vestavěných skříní, kuchyní, interiérových dveří a šatních místností
Jakmile potřebujete speciálně vybavit byt či dům, kuchyni, pokoj nebo jenom vytvořit další místo pro vaše oblečení, pak se vždy můžete obrátit na firmu, která se právě těmito zkušenostmi a výrobou zabývá. Takovýto nábytek na zakázku se hodí do jakéhokoliv pokoje.

Nábytek na míru vytvoří originální prostory

Nábytek na míru vytvoří originální prostory
Zařizujete dům nebo byt a nemůžete najít vhodný nábytek? To znamená, že jste kreativní a uniformní nabídka obchodních řetězců není vaším šálkem kávy. Vy potřebujete originalitu, kreativitu a prvotřídní zpracování. To vše najdete u Todapu, výrobce nábytku na míru.

Moderní vestavěné skříně na míru nejen ušetří spoustu prostoru, ale také dodají interiéru šmrnc

Moderní vestavěné skříně na míru nejen ušetří spoustu prostoru, ale také dodají interiéru šmrnc
Kvalitní vestavěné skříně zajistí maximální využití prostoru a jsou vybaveny efektivním systémem pro ukládání nejen oblečení, ale také bot, spotřebičů a dalších věcí, které nemusíte mít po ruce každodenně. Moderní dekory na vestavěné skříně navíc zajistí, že se z jinak nudného interiérového prvku ...
PODSTRÁNKY

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru
Výroba kuchyňských linek na míru, Hrušovany nad Jevišovkou a Moravské Budějovice

Výroba kusového nábytku

Výroba kusového nábytku
Výroba kusového nábytku na míru v okolí Moravských Budějovic a Hrušovan nad Jevišovkou

Šatní skříně na míru

Šatní skříně na míru
Vestavěné šatní skříně - zaměření a montáž zdarma v Moravských Budějovicích a Hrušovanech nad Jevišovkou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TODAP, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TODAP, s.r.o.
www.todap.cz
Adresa

Adresa

č. 189
Vrbovec 671 24

info@todap.cz
+420 604 465 204


Najdete nás také zde:

ARES
captcha