Nový ročník růžových vín přichází!

Vinařství VINO HORT zve všechny milovníky lahodného vína na ochutnávky vín do Dobšic u Znojma, oblasti, ve které je tradice vinařství hluboko zakořeněna a dále rozvíjena díky poctivé práci zdejších vinařů a vinohradníků.

Oceněná vína - VINO HORT

Prestižní ocenění pro vína VINO HORT

VINO HORT je společnost zakládající si na nadstandardní kvalitě vín z ušlechtilých odrůd hroznů pěstovaných na nejlepších vinicích v okolí Znojma. Cit pro kombinace chutí a vůní dal vzniknout vínům, která se mohou pyšnit mnoha oceněními z prestižních mezinárodních soutěží, hlavně díky specialitě vinařství – vyhlášeným růžovým vínům.

Nejlepší vinice v okolí Znojma


Ochutnávky vín první jarní den

Představení nových ročníků růžových vín probíhá tradičně první jarní den, tedy 21. března ve vinném sklípku vinařství VINO HORT, tak si tento jedinečný zážitek nenechte ujít!

Vinný sklep nabízí mimo samotné ochutnávky vín i celá degustační menu od klasických až po speciální, které uspokojí i ty nejnáročnější milovníky dobrého jídla a vína. Ke každému chodu se podává vhodné víno, které podtrhne chutě a postará se o dokonalý zážitek. Podávaná vína jsou vyráběna poctivě bez doslazování cukrem, takže mají svěží přírodní chuť a vůni. Vinný sklípek v Dobšicích je možné samozřejmě využít i pro slavnostní příležitosti pro větší skupiny.

Degustace vín ve sklípku v Dobšicích


Ochutnávky vín po celé České republice

Ochutnávky vín lze po dohodě realizovat kromě vinného sklepa u Znojma i kdekoliv po celé České republice, například k příležitosti firemní akce, významného výročí nebo jako originální program na jakoukoliv akci.

Degustační sklep není jediným sklípkem, který můžete navštívit. K VINO HORT patří také nově zrekonstruovaný Červený sklep, v němž se nachází nejmodernější zařízení na výrobu vína, a také tzv. Starý sklep sloužící jako muzeum tradice vinařství a ochutnávkám archivních vín. Ve všech prostorách na vás dýchne ta pravá atmosféra, díky které se budete rádi vracet a ochutnávat skvosty Jižní Moravy.

Ochutnejte i vy


Hledáte zábavu pro celou rodinu či partu přátel?

Nadšenci mezinárodní hry geocaching si přijdou na své díky winecachingu, který připravili moravští vinaři. Vydejte se na řízenou degustaci spojenou s hledáním žetonů schovaných tak, aby je našli i děti. Do tohoto unikátního projektu je zapojeno 10 vinařství, včetně VINO HORT, u nějž cesta za vinným pokladem začíná. Winecaching v okolí Znojma je skvělá zábava pro rodiny a skupinky přátel, které si chtějí zpříjemnit víkendovou procházku menším dobrodružstvím.

Vinařství VINO HORT stojí za to


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vinohort.cz

Vydáno 03.03.2013
174 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo
Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši ...

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři
Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. ...
PODSTRÁNKY

VOC Hort

VOC Hort
VOC HORT – špičková bílá vína vybraných odrůd z vinařské oblasti Znojemska

Rosé Hort

Rosé Hort
Stylová růžová vína Rosé Hort z vinařství VINO HORT ze Znojma

Hort France

Hort France
Červená vína Hort France – francouzská vinná réva zpracovaná s moravským citem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VINO HORT s.r.o. vinařství Znojmo
WEBOVÁ STRÁNKA
VINO HORT s.r.o.
vinohort.cz
Adresa

Adresa

Polní 288
Hodonice 671 25

info@vinohort.cz
+420 602 149 445


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha