Hort Petit - víno vyjadřující povahu domácího mazlíčka s etiketou podle vlastního výběru

VINO HORT s.r.o. vinařství Znojmo

Hort Petit - víno vyjadřující povahu domácího mazlíčka s etiketou podle vlastního výběru

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. Svým přístupem, který je založen na udržování nadstandardní kvality produktů a vývoji nových specialit, si společnost vysloužila mnohá ocenění nejen v rámci ČR, ale i na světových soutěžích. Vinný sklep s posezením a ochutnávkami vína se nachází v Dobšicích u Znojma nedaleko výrobního sklepa, kde se připravují vína z hroznů prvotřídní kvality. Vinařství používá ke zpracování hroznů různé technologie a nebojí se ani experimentů, které se však vždy řídí pravidlem zachování přírodní chuti a přirozené tvorby vína. Na základě snahy o nejlepší produkty vznikla i růžová vína Hort, která se těší velké oblibě u spotřebitelů. Důkazem je spousta ocenění, jimiž se růžová vína z VINO HORT mohou pyšnit.

Růžová vína Hort

Kvalita na prvním místě

Velký důraz je kladen na výběr hroznů, které pocházejí z předem dohodnutých vinic, pochází z integrované produkce a od léty prověřených vinohradníků, kteří se nebojí poctivé práce. Odrůdy ke zpracování jsou vybírány mimo jiné i podle nejlepších poloh vinic, aby bylo výsledné víno dotaženo k dokonalosti. Vína od VINO HORT jsou naprosto přírodní chuti bez doslazování cukrem, jsou svěží, příjemná a vitální.

Firma VINO HORT však myslí i na mladší generaci a na zaryté odpůrce alkoholu. Ve spolupráci s moštárnou Jaro park byla vyvinuta série skvělých moštů šťavnaté chuti, čistého aroma a svěží barvy. Mošty jsou vyrobené z ekologicky pěstovaných surovin, především hroznů a jablek, a jsou zcela bez barviv a konzervantů.

Vína od VINO HORT


Růžová vína Hort

S prvním jarním dnem, tedy 21. března, přichází sezóna růžových vín, která jsou specialitou firmy VINO HORT. Spolupořádání a účast na mezinárodní výstavě vín Jarovín rosé ve Znojmě, odkud si vinařství odvezlo mnohá ocenění, se staly každoroční tradicí. Úspěchy růžových vín se však může společnost chlubit i v dalších mezinárodních soutěžích pořádaných například ve Velké Británii, Francii či Kanadě.


Na ochutnávky vín do Dobšic

Vína jsou dodávána do vyhlášených restaurací po celé republice, ale lze je objednat i v e-shopu na www.vinohort.cz. Nejlépe si však vychutnáte jedinečný zážitek z degustace vína, když navštívíte přímo vinný sklípek v Dobšicích na Jižní Moravě. Neopakovatelná atmosféra ochutnávky vín je zde umocněna prostředím degustačního sklepa či vinárny, kde vědí, jak se o své hosty postarat.

Více o vinařství VINO HORT najdete na www.vinohort.cz.

Degustace vín


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vinohort.cz

Vydáno 03.03.2013
309 Zhlédnutí
Topováno 27.09.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo
Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši ...

Nový ročník růžových vín přichází!

Nový ročník růžových vín přichází!
Vinařství VINO HORT zve všechny milovníky lahodného vína na ochutnávky vín do Dobšic u Znojma, oblasti, ve které je tradice vinařství hluboko zakořeněna a dále rozvíjena díky poctivé práci zdejších vinařů a vinohradníků.
PODSTRÁNKY

VOC Hort

VOC Hort
VOC HORT – špičková bílá vína vybraných odrůd z vinařské oblasti Znojemska

Rosé Hort

Rosé Hort
Stylová růžová vína Rosé Hort z vinařství VINO HORT ze Znojma

Hort France

Hort France
Červená vína Hort France – francouzská vinná réva zpracovaná s moravským citem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VINO HORT s.r.o. vinařství Znojmo
WEBOVÁ STRÁNKA
VINO HORT s.r.o.
vinohort.cz
Adresa

Adresa

Polní 288
Hodonice 671 25

info@vinohort.cz
+420 602 149 445


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha