Protihlukové kabiny a odhlučňovací zástěny snižují hluk v halách Praha

ROMAn s.r.o.

Protihlukové kabiny a odhlučňovací zástěny snižují hluk v halách Praha

Protihlukové panely pro snížení hladiny hluku od českého výrobce

Protihlukové panely vyvinuté českou společností ROMAn s.r.o. nachází využití při snížení hladiny hluku v mnoha oblastech života - od průmyslu, přes pracoviště až po domy a byty. S jejich pomocí je možné zvukově izolovat i nízkofrekvenční tóny, jejichž odhlučnění je jinak velmi obtížné. Hluk z okolí nemusí obtěžovat Váš život - v práci ani doma. Hygienické normy jasně stanoví přípustné decibely.

Průmyslové odhlučnění od společnosti ROMAn

Český výrobce protihlukových panelů ROMAn s.r.o.

Společnost ROMAn s.r.o již od doby svého vzniku v roce 1992 poskytuje svým zákazníkům produkty i služby v nejvyšší kvalitě a dbá na to, aby kredit firmy byl zárukou spokojenosti a dobrých vztahů i pro budoucí zákazníky. Je českou společností bez zahraniční finanční účasti. Svým obchodním partnerům a zákazníkům nabízí komplexní služby v oblasti odhlučnění – od návrhu a výroby akustických krytů průmyslových zařízení, absorbčních a rezonátorových tlumičů hluku, protihlukových stěn, zástěn a panelů, až po jejich instalaci. Pracuje s ekologickými a recyklovatelnými materiály. Její činnost se soustředí převážně v průmyslové oblasti, silniční a železniční dopravě, ale působí také ve všech ostatních oblastech, kde je nutné snížit hladinu hluku.


Protihlukové RS panely - individuální řešení pro každého zákazníka

Největší devizou a specialitou společnosti ROMAn s.r.o je produkce vlastních, vysoce kvalitních protihlukových a hluk pohlcujících panelů řady RS.
Vždy pracuje s konkrétním problémem a každou zakázku posuzuje vysoce individuálně. Úzká spolupráce se zadavatelem je dalším klíčovým momentem vedoucím k úspěchu při snižování hladiny hluku.
Protihluková opatření mají největší účinnost, pokud jsou realizována přímo u zdroje hluku nebo v místě jeho šíření. Při návrhu protihlukových opatření proto společnost ROMAn s.r.o bere v potaz také další údržbu protihlukových krytů a tlumičů hluku. Do komplexních služeb zahrnuje také řešení problematiky vnitřních prostor z hlediska akustiky. Dbá na maximální užitek a efektivnost zvolených protihlukových opatření.

Snížení hluku v průmyslu pomocí protihlukových RS panelů


Snížení hladiny hluku

Problematika snížení hladiny hluku je dnes velmi aktuální, zvláště na frekventovanějších místech, např. ve větších městech. Evropská unie klade také zvýšený důraz na dodržování přípustných hodnot hluku na pracovišti. Hygienické normy jasně stanoví počty decibelů, které jsou přijatelné.

Pokud také vy potřebujete snížit hluk na Vašem pracovišti, kontaktujte českou firmu ROMAn s.r.o. a nechte si připravit řešení na míru Vašim potřebám!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://romansro.cz/silnicni-protihlukove-panely/

Vydáno 21.04.2016
923 Zhlédnutí
Topováno 20.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)

Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)
Zvýšená hladina hluku je pro lidský organismus velmi škodlivá, a proto je třeba věnovat jí patřičnou pozornost. Problematikou odhlučnění se již od roku 1992 zabývá společnost ROMAn s.r.o., která dokáže pomocí certifikovaných RS panelů vytvořit řešení pro průmyslové podniky, stavební společnosti i ...

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí
Silné zvuky nemají vhodné působení na lidské zdraví. Lidé, kteří v tom žijí, vědí svoje a měnili by za klidné prostředí okamžitě. Lépe, než stěhováním, jde hluk řešit odhlučněním. A o to se postará společnost ROMAn s.r.o., která odhlučnění provádí již od roku 1992.

Protihluková opatření pro snížení hluku v domech, výrobních halách, u silnic atd.

Protihluková opatření pro snížení hluku v domech, výrobních halách, u silnic atd.
V dnešní hektické době je hluk prakticky všudypřítomný. Je třeba si uvědomit, že pravidelný pobyt v hlučném prostředí má nepříznivý vliv na naše zdraví. Neškodí pouze sluchu, ale může neblaze ovlivnit také psychiku každého z nás. Proto doporučujeme zaměřit se na kvalitní a funkční protihluková ...
PODSTRÁNKY

Průmyslové odhlučnění

Průmyslové odhlučnění
Firma ROMAn se specializuje na protihlukové úpravy a odhlučnění průmyslových provozů

Odhlučnění tepelných čerpadel

Odhlučnění tepelných čerpadel
Firma ROMAn – specialista na odhlučnění tepelných čerpadel a klimatizací

Silniční a železniční protihlukové panely

Silniční a železniční protihlukové panely
Protihlukové panely pro snížení hluku kolem silnic, dálnic nebo železnic
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ROMAn s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ROMAn s.r.o.
romansro.cz
Adresa

Adresa

Domkovská 2374/17
Praha 9 - Horní Počernice 193 00

info@romansro.cz
+420 281 924 413


Najdete nás také zde:

ARES
captcha