Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů

Pravidelné čištění solárních panelů je velmi důležité, jelikož stav panelů má velký vliv na jejich účinnost a životnost. Společnost Geisler je úklidová firma, která kromě pravidelných či jednorázových úklidových prací nabízí i tuto službu. Svědomitá údržba solárních panelů je předpokladem k jejich ideálnímu výkonu. Udržujte je tedy v pořádku, vyplatí se vám to.

Úklidová firma Geisler

Údržba solárních panelů zvýší jejich výkon

V případě, že jsou solární panely znečištěny, snižuje se jejich výkonnost - nefungují na 100%. Vlivem přirozených přírodních vlivů se na solárních panelech zcela běžně a nevyhnutelně hromadí prach, špína, pyl, ptačí trus, listí a podobně. Pravidelné mytí a čištění solárních panelů vám tak zajistí, že veškeré tyto nečistoty budou odstraňovány a výkonnost panelů tak nebude porušena. V případě, že necháte solární panely znečištěné, nebudou pracovat naplno a vy pak utratíte zbytečné peníze.

Úklidová firma Geisler nabízí čištění solárních panelů.


Reverzní osmóza - efektivní způsob čištění solárních panelů

Čištění solárních panelů provádí společnost Geisler metodou zvanou reverzní osmóza. Díky této metodě jsou povrchy solárních panelů čištěny šetrně, ale zároveň důsledně, účinně a efektivně. Reverzní osmóza je účinným procesem, který je vhodný pro čištění nejen solárních panelů, ale i jejich rámů. Spolehlivě si poradí i s velmi znečištěnými povrchy.


Letitá praxe v oblasti čištění solárních panelů

Úklidová firma Geisler provádí čištění solárních panelů i jiné úklidové služby již léta. Disponuje speciální pracovní četou, pro kterou je údržba solárních panelů hračka. Veškeré potřebné vybavení a zařízení pro tuto práci si společnost obstarává vždy sama, klient musí pouze poskytnout bezproblémový přístup a přípojku k vodovodnímu řádu a k elektrickému proudu.
Každá zakázka je předem osobně konzultována přímo u zákazníka, aby nedošlo k žádným problémům, nedorozuměním čí zbytečným průtahům. Čištění solárních panelů je tedy pak prováděno rychle, kvalitně, bez starostí a navíc cenově výhodně. Díky moderní technice a profesionálním prostředkům je tak vždy dosaženo těch nejlepších výsledků.


Geisler – úklidová firma s tradicí

Kromě údržby a čištění solárních panelů pomocí reverzní osmózy nabízí úklidová firma Geisler mnoho dalších služeb. Klienti mohou využít jak jednorázový, tak i pravidelný úklid domácností, kanceláří, obchodních center, průmyslových i administrativních budov či provozoven libovolného zaměření. Problémem není ani mytí oken či jiných prvků ve výškách, a to i u velmi vysokých staveb. V nabídce je také například letní i zimní údržba zeleně či zajištění ekologické likvidace odpadu.
Přestože firma sídlí v Olomouci, nabízené služby je možno využít v rámci celé České republiky, a to především v okolí měst Praha, Brno, Olomouc, Prostějov, Přerov a Šumperk.

Kvalitní úklidová služba pro každého


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.geisler.cz

Vydáno 10.05.2016
136 Zhlédnutí
Topováno 31.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!

Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!
Situace před kolaudací, před auditem nebo po stavbě mají jedno společné – nutnost velkého úklidu. Ať už jde o malé či velké objekty, samotný stavební či generální úklid je časově velmi náročnou záležitostí. Svěřte tuto starost do ruky odborníkům, kteří vše zvládnou rychle a na velmi vysoké úrovni. ...

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění, fasád budov a výloh nové generace

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění,  fasád budov a výloh nové generace
Celá řada zejména menších firem se snaží o úklid svého obchodu a mytí oken včetně výloh starat sama na vlastní pěst. S náročnými pracovními povinnostmi a zejména velkými plochami, které výlohy a okna ve firmách představují, se však pořádek a čistota neudržují vůbec snadno. Práce ve výškách jsou ...

Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály

Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály
Administrativní budovy, nejrůznější skladové, výrobní, prodejní prostory i průmyslové areály si žádají specifickou péči. A to nejen třeba v oblasti úklidových služeb, ale také co se zabezpečení ostrahy objektů týče. Většinou se jedná o specifické prostory jak svým charakterem, tak rozlohou. Proto ...

Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?

Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?
Znáte význam spojení „dvojitá směna“? Znamená to, že v práci máte spoustu úkolů a místo toho, abyste přišli domů a relaxovali, nastupujete na tzv. druhou směnu. Staráte se o běžný chod domácnosti, perete, vaříte a uklízíte. Nebylo by báječné, kdyby to vše udělal někdo za vás?

Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně

Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně
Úklidové služby pro firmy, to není jenom úklid kanceláří nebo mytí oken na výškových budovách či výloh obchodních center. Úklidová firma Geisler se specializuje mimo jiné také na úklid průmyslových prostor, jako jsou velké výrobní haly továren a nejrůznější sklady.
PODSTRÁNKY

Úklid firem a domácností

Úklid firem a domácností
Pravidelný a jednorázový úklid domácností i firem

Úklid nákupních center a průmyslových areálů

Úklid nákupních center a průmyslových areálů
Úklid nákupních center a průmyslových areálů, mytí a čištění eskalátorů

Mytí oken ve výškách

Mytí oken ve výškách
Mytí oken, výloh, parapetů i solárních panelů ve výškách
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Úklidová firma Geisler
WEBOVÁ STRÁNKA
Úklidová firma Geisler
www.geisler.cz
Adresa

Adresa

Peřinova 4
Olomouc - Černovír 779 00

rtrebal@geisler.cz
+420 585 313 938


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha