Erste Leasing, a.s.
Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Hospodařit na vlastní půdě je k nezaplacení. Jenomže financování zemědělské půdy není pro mnohé tak snadné, jak by bylo potřeba. Naštěstí je tady pro takové případy společnost Erste Leasing nabízející úvěrové produkty, které zemědělcům či lesníkům umožní pracovat nejen s vlastními stroji, ale i na vlastních pozemcích. S úvěry od Erste Leasing je financování zemědělské půdy jednodušší. Půjčka na nákup půdy se zde navíc dá obstarat za velmi výhodných podmínek.

financování zemědělské půdy

Výhodné financování zemědělské půdy

Úvěr na nákup půdy od společnosti Erste Leasing je určen pro všechny, kdo již nechtějí hospodařit na pronajaté půdě, nebo si chtějí rozšířit své obhospodařované pozemky. Sklízet úrodu ze svého vlastního pole je samozřejmě příjemnější, než hospodařit stále na cizím pozemku. Produkt financování zemědělské půdy je pro klienty připraven formou úvěru. Ten je zajištěn zástavním právem k nakupovaným pozemkům nebo jiným pozemkům ve vlastnictví klienta. Splátky jsou v českých korunách.


Financování zemědělské půdy dle potřeb klienta

Úvěry na nákup půdy jsou u společnosti Erste Leasing nastavovány tak, aby co nejvíce vyhovovaly představám a potřebám zákazníků. Můžete si například sami zvolit, jestli vám více vyhovuje fixní či variabilní úroková sazba. Dále můžete využít možnosti nerovnoměrného rozdělení výše splátek, které budou kopírovat vývoj vašich tržeb v průběhu kalendářního roku. Doba splácení se dá rozložit až na deset let, záleží jen na vašich možnostech.

Úvěry na nákup půdy mohou být i výhodné. Přesvědčte se u Erste Leasing, a.s.


Úvěr na nákup půdy s podporou od PGRLF

S Erste Leasing můžete také využít podporu na financování zemědělské půdy od PGRLF, a to hned ve dvou formách:
- dotace části úroků z úvěru
- čerpání finančních prostředků určených ke snížení jistiny úvěru

Klienti získávají nejen velice výhodné úrokové sazby, ale také možnost financování až do 100% kupní ceny pozemků.


Společnost Erste Leasing pomáhá všude, kde je potřeba

Úvěr na nákup půdy není tím jediným, co mohou zemědělci či lesníci u společnosti Erste Leasing získat. Vedle financování zemědělské půdy se firma zabývá také financováním zemědělské, lesnické, dopravní a manipulační techniky, strojů a technologií. Nabízí také výhodné pojištění zemědělských strojů. Již dlouhá léta patří společnost Erste Leasing k významným firmám působícím v oboru poskytování financování pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty na území celé ČR.

Erste Leasing nabízí výhodné služby, které pomáhají nejen zemědělcům po celé republice.Více informací naleznete na našich stránkách  https://ersteleasing.cz/zemedelska-puda/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Financování zemědělské techniky a technologie

Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.

Vydáno 17.12.2017
S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete

S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete

Každý, kdo chce podnikat v oblasti zemědělství, stavebnictví nebo strojírenství, neobejde se bez těžké techniky. Její pořízení je finančně velice náročné, proto je výhodnější využít leasingovou společnost, která se postará i o vhodné pojištění.

Vydáno 03.06.2018
Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky

Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky

Úspěchy v oblasti zemědělství jsou podmíněny bezpochyby disponováním zemědělské techniky. Financování zemědělské techniky je přitom velmi nákladnou záležitostí a pořízení zemědělských a lesnických strojů vyžadují výrazné investice. Společnost Erste Leasing, a.s. nabízí všem zemědělcům možnost financování zemědělské techniky formou leasingu nebo úvěru.

Vydáno 03.11.2015
Financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví, strojírenství i stavebnictví

Financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví, strojírenství i stavebnictví

Financování zemědělské techniky, financování lesnických strojů či financování dopravní techniky není mnohdy jednoduchá ani laciná záležitost. Společnost Erste Leasing však nabízí služby, které tuto investici značně zjednoduší. Tato firma poskytuje pomoc při financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví i dopravy, a to formou leasingu či úvěru. Taková služba pak může ulehčit život všem, kteří hledají rychlé řešení svých investičních potřeb.

Vydáno 13.05.2016Vydáno 10.05.2016
207 Zhlédnutí
Topováno 15.08.2019

Finanční leasing, operativní leasing

Finanční leasing, operativní leasing

Finanční leasing nebo operativní leasing od společnosti Erste Leasing a.s.

Obchodní úvěr, dotace PGRLF

Obchodní úvěr, dotace PGRLF

Úvěr na financování podnikatelských záměrů a investic, úvěr s dotací PGRLF

Financování zemědělské techniky, strojů a technologií

Financování zemědělské techniky, strojů a technologií

Financování zemědělské a lesnické techniky, strojů a technologií formou leasingu či úvěru