Profesionální cateringové služby - špičkový catering pro Vaši akci za skvělou cenu

Šárka Sendlerová Catering & jídelna Raduň

Profesionální cateringové služby - špičkový catering pro Vaši akci za skvělou cenu

Šárka Sendlerová
Catering & jídelna RaduňRestaurace u Mostu Branka u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Nemáte čas přes týden vařit? Nebo vám na přípravu teplého jídla už nezbývají síly? Neodbývejte se a obraťte se na Hospodu u Mostu z města Opava. Nabízíme rozvoz obědů až do domu nebo do firmy. Každý den vám zajistíme teplé jídlo za rozumnou cenu.

Rozvoz obědů pro Opavu a okolí zajistí Hospoda u Mostu.

Rozvoz obědů ve městě Opava, Hradec nad Moravicí i okolí

V naší restauraci jsme si vědomi toho, že ne každý má čas nebo možnost si denně vařit. Obědy proto zařídíme za vás. Každý den vám nabízíme vydatnou polévku a hned několik druhů hlavních jídel. Stačí si tak vybrat a my vám přivezeme jídlo až domů. Rozvoz jídel mohou využít senioři, vytížení lidé i celé firmy. Naše restaurace sídlí v Opavě, teplé obědy ale zajistíme také ve městě Hradec nad Moravicí a okolí. Naše služby mohou využít lidé z obcí:

- Žimrovice
- Branka
- Domoradovice
- Jakubčovice
- Benkovice
- Bohučovice
- Kajlovec
- Raduň
- Vršovice
- Kylešovice
- Hlubočec

Teplé obědy až domů


Využijte dalších služeb naší restaurace

Naše restaurace ale nenabízí pouze rozvoz obědů, také přímo v hospodě vaříme lahodná polední menu i minutková jídla. Zajistíme navíc i kompletní catering na rodinné oslavy, svatby či firemní večírky. Ať už máte chuť na dobrý oběd, chcete si k nám zajít na pohodovou večeři nebo potřebujete zajistit občerstvení na rodinnou akci, rádi vás uvítáme.

Restaurace U Mostu Opava
FIREMNÍ ČLÁNKY


Občerstvení bez námahy

Občerstvení bez námahy

Rozvoz hotových jídel využívá stále více strávníků. Je to z několika možných důvodů. Jedním z nich bude určitě i ten, že se kvalita nabízeného jídla v poslední době velice zlepšila. Jistě vás o tom snadno přesvědčí i Hospoda u Mostu & v Brance.

Vydáno 28.05.2018Vydáno 22.04.2016
667 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2020