Dveře, zárubně i podlahy pro vaše stylové bydlení

Pokud chcete mít moderní a stylové bydlení, měli věnovat pozornost i výběru dveří. Právě dveře jsou totiž často to první, čeho si vaše návštěva všimne. Špatně zvolené dveře mohou zkazit celý dojem z vašeho jinak perfektně sladěného interiéru. Ve společnosti VAPTOS jsme si toho vědomi, proto našim zákazníkům nejen z Loun a širokého okolí nabízíme dveře a zárubně, které sladíme přesně dle vašich představ. Najdete u nás ale také kvalitní podlahy.

Dveře a zárubně v různých provedeních dle přání klienta.

Dveře a zárubně na míru

V naší firmě klademe velký důraz na individuální přání každého klienta. Nabízíme tedy dveře a zárubně v nejrůznějších barevných provedeních a povrchových úpravách. Přesně dle svého přání si můžete nakombinovat dveře, zárubně i dveřní kování a doplňky. Také typ dveří si můžete vybrat, nabízíme totiž dveře otočné, posuvné, prosklené, protipožární i bezpečnostní od předních českých i zahraničních výrobců.

Kvalitní a hezké dveře a zárubně


Kvalitní podlahy včetně pokládky

V naší společnosti se soustředíme kromě prodeje dveří ale také na podlahy. Vyrábíme podlahy laminátové, vinylové i dřevěné, nabízíme ale i PVC a linolea. Také u podlah zcela vyhovíme vašemu přání, a to jak v barvě, tak povrchové úpravě. Rádi také zajistíme kompletní pokládku podlah u vás doma.

Podlahy klasické i netradiční


Prohlédněte si naše dveře i podlahy z blízka

Chcete mít dveře, zárubně a podlahy perfektně sladěné? Chcete experimentovat s barvami? Nebo ještě nemáte o podobě svého bytu představu? V každém případě je tu pro vás společnost VAPTOS Louny. Navštivte naši vzorkovnu, rádi vám poskytneme odborný názor i všechny potřebné informace.Vydáno 22.04.2016
198 Zhlédnutí
Topováno 22.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Návrh a dodávka interiérů – od kuchyně na míru po podlahy

Návrh a dodávka interiérů – od kuchyně na míru po podlahy
Interiérové prostory jsou tvořeny dílčími částmi, které do sebe musí zapadat a současně musí být v jistém souladu. Jen tak bude výsledný estetický efekt perfektní. Své o tom ví společnost VAPTOS, s.r.o. se sídlem v Lounech, která na českém trhu působí již od roku 1994. Zabývá se kompletní výrobou a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VAPTOS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VAPTOS, s.r.o.
www.vaptos.cz
Adresa

Adresa

Cítolibská 2648
Louny 440 01

vaptos@seznam.cz
+420 603 557 710


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha