Mobilní tryskání – čištění fasád i sanace zdiva Praha - schváleno památkovým ústavem

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o. Čištění fasád Praha

Mobilní tryskání – čištění fasád i sanace zdiva Praha - schváleno památkovým ústavem

Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí ARS Praha

O povrch budovy je nutné dobře pečovat a zbavovat jej nečistot různého původu. Vašemu majetku tak dodáte delší životnost, navíc bude bez nečistot vypadat lépe. Potřebujete-li tedy vyčistit fasádu domu, obraťte se na skutečné odborníky z firmy ARS Praha. Zaměřujeme se na čištění všech povrchů, mytí fasád, tryskání povrchů a podobně. Poskytujeme kompletní čistící servis a zajistíme i související služby včetně pravidelné kontroly a údržby.

Čištění fasád

Čistíme fasády a veškeré povrchy staveb

Nečistoty, jako je smog, prach či saze, na povrchu staveb zanechávají tmavý povlak, který se pouze vodou nesmyje. Provádíme proto čištění fasád domů za použití speciálních prostředků, které jsou určeny pro všechny typy fasád, stavebních materiálů i střešních krytin. Nabízíme vysokotlaké čištění a mytí fasád tlakovou vodou, parou a podobně. Vyčistíme všechny typy povrchů, ať je to cihla, keramika, beton, pískovec, vápenec, žula, hliník, umělý kámen, mramor, břidlice či brizolit.

Čištění fasád a ostatních povrchů


Čištění fasád kvalitními čisticími prostředky

Poradíme si i s organickými nečistotami, jako jsou plísně, houby, řasy a mechy. Nejen že na povrchu stavby nevypadají hezky, zároveň mohou způsobit bezpečnostní a zdravotní rizika. Používáme kvalitní prostředky a patentované postupy, proto garantujeme dokonalé odstranění nečistot, obnovení původního vzhledu fasády a její několikaletou ochranu před dalším napadením.

ARS - čištění fasád a další služby


Bezprašné tryskání systémem TORBO

K odstraňování nečistot ze staveb a čištění fasád používáme také tryskání neboli pískování pomocí proudu jemných částic. Využíváme při tom německé stroje TORBO, které mají oproti klasickým tryskacím strojům o 95 % nižší prašnost. S bezprašným systémem TORBO provádíme čištění fasád, ocelových konstrukcí a podobně. Stroje jsou vhodné i pro použití v interiérech, například při pískování sklepů, podlah, stropů nebo schodišť.

Tryskání a čištění fasád se stroji TORBOVydáno 22.04.2016
85 Zhlédnutí
Topováno 25.10.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Odstranění plísně a řas ze zateplené fasády - šetrné, ale dlouhodobé

Odstranění plísně a řas ze zateplené fasády - šetrné, ale dlouhodobé
Objevila se na Vaší zateplené fasádě plíseň nebo řasy? Pak je to bohužel častý jev, který neznamená, že by bylo zateplení fasády špatně provedené. Plíseň a řasy byste ale měli nechat odstranit a fasádu vyčistit. Nejde totiž pouze o estetické hledisko, ale hlavně o hledisko zdravotní, neboť plísně a ...

Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS
Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.

Čistíme povrchy, fasády a odstraňujeme graffiti

Čistíme povrchy, fasády a odstraňujeme graffiti
Díky nám po vandalech, prachu ani špíně nezbude ani stopa. Čistíme povrchy, myjeme fasády a odstraňujeme graffiti. Staráme se o to, aby vaše fasády, střechy i jiné povrchy byly vždy skvěle upravené. Aplikujeme nátěrové systémy na fasády i ocelové a hliníkové konstrukce. A pokud chcete mít absolutní ...
PODSTRÁNKY

Čištění zateplených fasád

Čištění zateplených fasád
Čištění zateplených fasád od organických a atmosférických nečistot

Odstranění graffiti, antigraffiti nátěry

Odstranění graffiti, antigraffiti nátěry
Profesionální odstranění graffiti, preventivní antigraffiti nátěry

Tryskání, pískování, sanace zdiva

Tryskání, pískování, sanace zdiva
Tryskání, pískování fasád, ocelových konstrukcí, sanance zdiva, cihel sklepů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o. Čištění fasád Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.
www.ars.cz
Adresa

Adresa

Kolovratská 4/110
Praha 10 100 00

info@ars.cz
+420 274 811 433


Najdete nás také zde:

www.vycisteni-fasady.czARES
captcha